Fridayyyy!

1. duben 2011 | 17.41 |

nails10Konečně je pátek lidstvo! Fakt mám radost už jsem nějaký delší víkendový volno a odpočinek potřebovala jako sůl. Dneska mě lidi totiž ve škole totálně štvali. To mi ani nic nedělali, ale prostě měli blbý kecy :/.

Včera jsem měla zase trošku víc času, a tak jsem se rozhodle předělat si nehty. Napadlo mě jak stvořit novou barvu. Vzala jsem podkladový poté nalakovala nehty křiklavě růžový a přes to jsem nalakovala ještě jednu slaboučkou vrstvu žlutého perleťového no a jak to dopadlo můžete vidět tady nalevo na obrázku :). Celkem se mi ta barva dost líbí a z každýho úhlo to hází jinej ostrín což je bezva :P.

Dnes jsme s Maude měli společně navštívit kosmetický veletrh. Ona si měla nakoupit barvu na vlasy nějakou pěknou barevnou a já obohatit sbírku zase nějakými odstíny laků jenže nám Maude onemocněla. No co se dá dělat... avšak rozhodla jsem se pro dobrý skutek, když jsem tedy nakonec nejela na veletrh :D. Śla jsem mamce pomoct nakoupit, nákup byl jako vždy obří a doma jako vždy nikdo nebyl takže jsem to musely tahat sami :/. Jsme dobrý, zvládli jsme to a ani nám neruplo v zádech či tak nějak podobně xD. A já si samozřejmě nabrala spousty dobrot, který jsem okamžitě po příjezdu domu uschovala do své skrýše v pokoji, aby mi to někdo nesežral :D. Mám dvoje disca sušenky, kešu oříšky a dvoje bebe oříšky :P. No a dole ještě měkkoučkej slunečnicovej chleba, malinovou marmeládu, zázvorovou limonádu, loupáčky, pribiňáčky... no prostě všechno čim si ráda cpu břicho :D.

Plány na víkend mám asi následující - vypracovat pár otázek na anglinu, udělat úkol na středeční hodinu konverzace, odpočinout si, dočíst Lakomce a začít číst Sbohem, armádo.

Mimochodem... už stahuju do Sims 2 downloady a můžu vám říct, že je to nádherná makačka. Polovinu downů, který tam chci a mám je v původní hře nejsou k nalezení nebo nefunguje link na stahování. Takže děs... je to o nervy :/.

Jsem něja totálně vyštavěná... jdu se natáhnout na chvilku :D.... pěknej pátek tedy... myslím, že bych se dneska ale mohla ještě s něčím ozvat :)...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Fridayyyy! maude 01. 04. 2011 - 18:41
RE(2x): Fridayyyy! damn-girl 01. 04. 2011 - 18:50
RE(3x): Fridayyyy! maude 01. 04. 2011 - 20:09