Shrek :3

21. leden 2011 | 20.34 |

Právě koukám na Nově na Shreka. Tenhle film mě vždycky potěší a je úplně jedno jaký to je díl, ale to nemění nic na tom, že Shrek je prostě můj oblíbenej animák 8). Aby těch dobrých filmů, ale nebylo málo, tak jsem se v programu dočetla jednu úžasnou věc 8). Zítra na nově bude totiž odpoledne Drtivý dopad, což je jeden z mých nejoblíbenějších filmů co se katastrofické tématiky týče a samozřejmě nesmíme zapomenout na Armagedon, na který jsem vlastně já dnes zapoměla při pomyšlení na můj nejoblíbenější katastrofický film :D.

Dnes při němčině mě učitelka napomínala ať nekecám a při dalším varování na mě začla "Ale! Slíbila jste přeci, že už budete mlčet." To mě fakt zaskočilo. Já totiž vůbec nic takovýho neslibovala a tak jsem jí to taky sdělila :D. No co se jinak týče dnešního dne, probíhal celkem v pohodě. Až na to, že jsem asi půl hodiny ve škole měla divný pocit a myslela, že omdlim, ale díky bohu se to neuskutečnilo. Když nad tim dumám zpátky, vlastně jo, dělo se. Minulý rok jsme na biologii dělali prezentace na určité téma. Já dělala déma Odpovědnost za odpady a životní prostředí. Dnes přišla do třídy třídní s tím, že z těhle prací vybrala 5 nejlepších (vybrala i mě) a 14. února budem zahradnicím 1. ročníku prezentovat tyhle práce. Vážně se těšim :/, vážně mě opravdu baví přednášet něco nevychovaným smradům, které ot ani nezajímá :/.

Po škole jsem se vydala do Oxalisu. Děda se strejdou mají totiž v neděli svátek, je totiž Zdeňka :D a oba mají rádi čaj, tak jsem každému jela koupit jeden. Koupila jsem jedno balení Pozdrav z anglie a jedno balení Vzpomínky na Afriku. Doufám v jejich potěšení z prvního doušku toho čajového moku :D. Jak o tom tady mluvím, dostávám taky chuť na čaj. Počkám až bude reklama a nějaký čaj si půjdu udělat 8). Po zakoupení čajů jsem se vydala do DM, chtěla jsem si tam zakoupit korektor tužkového odlakovače na drobnější úpravu a laky na francouzskou. To se však nestalo a místo toho jsem si koupila bezbarvý lesk na rty 8). Poslední dobou se nějak učím líčit stíny a bezbarvým leskem se určitě nic nezkazí.

Při cestě domů jsme poté v autobuse potkala spolužačku ze základky. Těch 10 minut cesty jsme fajn pokecaly a já měla radost, že jsem opět potkala někoho, koho jsem fakt pěkně dlouho neviděla. Jsem ráda za taovéhle nečekané shledání :).

A je reklama, jdu si udělat čaj a vám přeji krásný pátek plný zábavy a hlavně žádnou nudu!

btw: zapoměla jsem vám sdělit jednu věc - strašně moc zbožňuju soundtracky ze Shreka 1 a 2 :3

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Shrek :3 pajenka®svetu.cz 22. 01. 2011 - 10:53
RE(2x): Shrek :3 damn-girl 22. 01. 2011 - 11:35