I cleaned my windows :D

2. duben 2011 | 20.54 |

Přesně tak, mým nejhlavnějším programem dneška bylo mytí oken. Samozřejmě se to neobešlo bez problémů. Když jsem totiž sundalava záclony vyběhl na mě pavouček. Byl malinkej to přiznávám, ale mě prostě děsí i malí zmetci. Takže jsem z tý židle div neslítla, bratr tedy záclony musel sundat za mě a oméct pavučiny, protže jsem řekla, že dřív tam zpátky nevlezu. :D Okna se nakonec umyly a vypadaj nádherně... akorát ty vypraný záclony mi nijak nevoněj... taková divná vůně... divná aviváž... to s emi nelíbí! xD Dále jsem převlíkla postel do fungl novýho ložního prádla, je oranžovo žlutý = konečně mi ladí s pokoje i ložní prádlo. No jo... já si na tohle hold potrpím :).

Znáte Olivera Sykese? Já moc ne... akorát pár fotek jsem viděla... dále s eo něj a jeho kapelu nikterak nezajímám, ale vím, že jsem ho poprvé uviděla na blogu u pirate zombie.... nikde nebyl a teď jak ze zvedavosti koukám na různé blogy, tak ho celkem dost na těch blogách potkávám. To je divný ty jo :D.

Dneska jsem našla na youtube vážně talentovanou dívčinu. Je jí 16 let, hraje na piáno a k tomu zpívá celkem dost známý písničky. Přezpívala třeba i Lady Gaga, zní to teda líp jak o riginál a se svým stylem by celou Lady strčila do kapsy :D. Fakt s emi ten její hlas líbí... je naprosto úžasnej :). Sjíždím to tady už asi půl hodiny všechny ty různý klipy :D. Zatim se mi od ní nejvíc líbila P!nk - Fucking Perfect :).

Taky jsem fotila Anni, tu sem dám třeba zítra. Teď s emi nechce a nebo ještě dneska pozdějš večer... se ještě uvidí xD... a teď už končím :D

A tady máte jedno to video od tý slečny... nemůžu si to odpustit :D

 Foto z DA od piecesOfsky

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře