Morning with skittles and fucking subject

3. duben 2011 | 21.21 |

skittlesTak dnešní ráno a dopoledne vypadalo asi jako ten obrázek. Tedy pojídání skittles před obědem a patlání účetnictví do školy. To mi připomíná, že za 17 dnů za sebou budu mít první den praktický maturity z účta - asi se z toho oběsim. Prostě mám pocit, že nemám šanci z toho odmaturovat :-X.  A to ještě 17 dnů. Ohromně jsem zvědavá co budu dělat třeba za 14 dnů. To už budu asi z nervů polomrtvá :/.

Zítra mě veze do školy mamka, protože má tou cestou trasu. Nebudu muset jet v pondělí ráno autobusem, to je fajn :). Zítra mě v té škole asi nic nečeká... krom opravování účetního případu a testu ze zeměpisu jinak prokletý nudný učení :D. K večeru přijde spolužák... mamka nám bude vysvětlovat účto :D.

Jsem za poslední 3 dny nezapla svoje milované vaio. Strejda je totiž pryč, aby se vyřešila a zprovoznila wifina pro notebook, my to samozřejmě neumíme. Na hraní hry jsem neměla náladu a nebo jsem zrovna nemohla a přes nějakou tu neuzamčenou wifi co mi to najde a pustí se nějak bojim. Takže ntb si ještě odpočine na stole... jen doufám, že strýc si udělá čas co nejdřív. Já bych to taky už konečně ráda začla využívat s netem. Abych si sedla třeba na terasu, když je hezky a mohla dělat věci do školy a k tomu hledat věci... jelikož to vysedávání při školních věcech v pokoji, když bych vlastně nemusela mě irituje.

Vlastně jsem si za ten víkend i docela dost odpočinula... už aby takový počasí vydrželo... bylo by to super 8). A teď už budu zase končit... ještě vám sem hodím fotky naší Anni :).

A dnes je fotka moje, takže žádný zdroj xD

Anni4

Anni5
Nakonec jsme vybrala jen dvě, které se mi líbí. Vlastně jsme se to ani nesnažila fotit nijak umělecky... prostě jen cvak xD

Zpět na hlavní stranu blogu