Spider in my room! :´(

5. duben 2011 | 15.52 |

Trpim! Mám fakt děsivej strach z pavouků. Kolikrát se bojim i v případě, že ho vidím jen na obrázku. Dnes jsem se vrátila ze školy a hned jsem směřovala do pokoje, kde jsem se chtěla převlíknout do domácího oblečení. Samozřejmě jsem oblečení zvedla a po něm si v klidu lezl pavouk velikosti dvacetikoruny. Hnusnej ošklivej fuj! Takže jsem vypískla a okamžitě ty tepláky zahodila do druhýho kouta pokoje. Poté jsem do toho různě s hroznou opatrností kopala, abych zjistila jestli tam byl. No samozřejmě, že tam byl! Jenže ten hajzl se sebral a zdrhnul pod skřín a já teď nevim kde je a ani brácha ho nenašel :´(, aby toho nebylo málo našel jednoho mrtvýho ještě většího po pokoji. Samozřejmě, že z toho měl hroznou srandu jak z toho šílim strachy, jenže já z těhle tvorů mám opravdu hroznej strach.
Nehledě na to... ten jeden živej tady ještě někde je. Mám tím pádem hroznej strach a ve svym pokoji se prostě teď necejtim dobře. Neustále se otáčim a jako vždy, když vim, že tady mám 8nohýho netvora nebudu moct večer usnout jak pujdu spát. Achjo :(. To přestane tak asi až za 5 dní co ho tady ani ten jeden den neuvidim, protože, když ho ve svým pokoji neuvidím víc jak 4 dny uvěřím tomu, že už tady neni, ale do tý doby to pro mě budou muka. Bože! Tady žádnej pavouk u mě v pokoji za poslední dva roky nebyl a teď se tu najde tenhle žibej a ještě větší mrtvá potvora :/. Já mám fakt strach :(.

Prvně jsem chtěla nejdřív udělat věci do školy a potom se věnovat blogu, ale prostě po incidentu s pavoukama jelikož jsem arachnofobik jak má být se musím nejdřív vykecat, abych se trošku uklidnila :/. Budu snad prosit boha, aby se ještě dneska vydal přes pokoj a postavila s emu do cesty milá moje Anni. Ta by si to s nim určitě vyřídila!

Ve škole to ovšem dneska bylo dobré. Učitel mě na angličtině opět chválil, takovou odpověď jakou jsme podala si prý představoval 8). Mám tudíž radost, ale z jedné věci jsem dost zklamaná. Nějakou dobu jsem měla pocit, že Lucka ze třídy se najednou se mnou nechce bavit a tváří se na mě na fučene. Říkala jsem to tedy dnes Verče. Taky jsem jí říkala, proč to dělá, když nemá důvod být na mě naštvaná, nic jsem jí totiž neudělala. Verča mi odpověděla věcí, kterou mě zaskočila. Prý má Lucka asi takový pocit, že je něco míň, když mi se učíme a jde nám škola líp, taky je prej ublížená, protože má pocit, že učitelé se baví jen s náma a sní nebo s ostatníma ne. Fakt to nechápu a taky mě to zklamalo... furt to nějak nechápu a taky mě to mrzí. Prý se nad tím nemám pozastavovat a trápit se nad tím, jelikož je už prý taková, a tak je těžký jí to nějak vysvětlit nebo tak. Jenže mě to je stejně líto :(.

Zítra mě čeká další konverzační anglina. Mám donést domácí úkol na téma rodina. Tudíž se do toho pujdu pustit, takže se mějte ;)... mimochodem - z toho pavouka mě rozbolela hlava :/...

Foto z DA od MTB-X

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Spider in my room! :´( maude 05. 04. 2011 - 16:07
RE: Spider in my room! :´( anwi 05. 04. 2011 - 23:08