Leaving exam :D

12. duben 2011 | 21.03 |

Vidíte vidíte, ten smajlík, který navazuje na něco ohledně maturity? :D To je změna co xD. To bude tim, že jsem zabrala a tomu účetnictví přicházím pomalu na zoubek 8). A co víc... ono mi to i jde ty blájo. Už umím sama odvodit bez problému jednotlivé účty a několik už si jich pamatuju jak je mám zafixované a furt se v tom hrabu. Každej den to teď opakuju... furt dělám jedno a to samý, ale i tak vidim výsledky. Zrychluju se v tom zápisu a pamatuju si víc a víc účtů, takže nad nima ani dlouho nehloubám. Což je teda naprosto skvělej pocit oproti tomu hroucení 8). Těšim se až to budu mít zasebou :). Za týden přesně touhletou dobou budu mít udělanou první část praktický :).
Ještě furt mám strach z těch základů stavitelství, ale já to zvládnu. Vlastně to musim zvládnout! :D Držte mi palce a nepřestávejte dokud vám to nepovolim xD.

Myslim, že tyhle 4 týdny budou na blog totálně ubohé a o svaťáku tady nečekejte nejspíš nic. Ten mě čeká první týden v květnu :D. Ale od poloviny května už budu mít časuuuuu 8). Na konci května píšem didaktický, slohovky a poslech, ale na to se neni co učit, takže bude čas :). Máme v té době s mamkou naplánováno trošku odpočinku v podobě lázní a tak :). A taky bych holky ráda mluvila k vám (Anwi a Maudí), že jestli to udělámn, takl si sváma nha oslavu chci jít sednout někam na drink a nebo do stáru, ale to se uvidí, ale určitě s tím počítám :D.

Zítra mě čeká celkem pohodový den a odpoledne razím opět na anglickou konverzaci. V AJ se mi asi taky povedl bod zlomu a začíná mi to víc jít mám takovej pocit... hehe. Připadám si teď jak génius :D. Mimochodem, dnes jsme dělali další anglinu nanečisto (poslech a didaktickej) a prošla bych 8). Opět jsem o něco klidnější :).

A omlouvám se, že celý článek tady je jen o škole, ale v poslední době se kolem mě nic jiného neděje. Akorát, když mi zbyde čas a chci si odpočinout tak zapnu svojí milovanou hru v podobě Zoo Tycon 1. Má to na mě blahodárné účinky vzpomínat pomocí téhle hry 8).

A teď se s vámi opět loučím a děkuji za vyslyšení xD

Foto z DA od engelvleugels

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Leaving exam :D maude 12. 04. 2011 - 22:54
RE: Leaving exam :D damn-girl 14. 04. 2011 - 16:26
RE(2x): Leaving exam :D maude 14. 04. 2011 - 20:05