Bad weather :/

14. duben 2011 | 21.46 |

Venku je zase hnusně a já už myslela, že tady máme jaro a ono zatim prdlajs :X. No ale aspoň mě to netáhne ven tudíž tolik nenadávám jak sedim nad učenim :D. Dneska jsem opět trénovala účto a vážně to je čím dál tim lepší :). Potom jsem si tady opakovala marketing (výzkum a komunikaci). Jenže komunikaci tady nikde nemůžu najít což je dost špatný jelikož si z toho nepamatuju ani Ň :/.

Teď tady už sedim popíjim mlíko s medem (je dobrý na spaní :)), zakusuju k tomu čokoládovej věneček + tady mám ještě připravenej pribiňáček 8).

Zítra jdeme odpoledne se spolužákama dvouma sednout si někam, kde si budem předčítat základy stavitelství abychom si zapamatovali něco málo než se to začnem opravdu učit. V sobotu jdu s mamkou do centra. Potřebuju si sehnat nějaký boty a doplňky k těm šatům na praktickou a asi zajdeme s mamkou i do stáru - MUHEHEHE 8) 8P :D. Taky si musim koupit náplně do propisky.. už mi v mojí milovaný dochází a už náhradní nemám :/. Mimochodem, hrajemi tady Elvis - In The Ghetto, miluju toho chlápka 8).. miluju jeho styl hudby a chtěla bych zažít tu dobu v Americe a opravdu hrozně moc 8).

JOOOO! Dnes jsme se objednala na dobarvení a zastřihnutí ke kadeřníkovi k té samé co mi udělala to úžasný na hlavě co mám už 2 masíce 8). Hrozně se tam těšim a až odmaturuju tak si k těm zrzavím částem nechám přibarvit fialovou tak lehce... podle mě to bude vypadat dokonale 8).

A dneska toho je zase málo a já se zase loučím, protože už za chvilku jdu spát. Bych jinak ráno nevstala :D. Dobrou noc tedy ;)

Foto z DA od teaphotography

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře