Shopping :)

16. duben 2011 | 21.33 |

starsVidíte ty suprácký naušnice? 8) Tak to je prosím dárek od mé sister pro mě k narozkám. Jsou naprosto báječný! Právě mám na uších fialové :). A mimochodem, hodlám je brát k maturám na uších pro štěstí :).

Co jsem dělala včera? Instalovala na noťas Sims 2. Po nainstalování jsem byla a neustále jsem totálně unešená grafikou. Fakt nádherná grafikaJá si myslela jak na stolním pc nemám na simíkách grafiku nádhernou, ale to jsme ještě nevěděla, že uvidím tuhlec 8). Vůbec se nic neseká... nádherný ostrý věci 8). Taky jsme si myslela, že maxisáský oči a časy jsou totálně ošklivý a světě div se, ono to je nádherný! No a samozřejmě, dnes jsem hraním strávila 3 hodiny :D. Nebojte. Hodlám vám sem vkládat nějaký fotky. Pamatujete se na tu rodinu co jsme tady dávala? Tak tu končím... jo odobrý s jednim dílem.. stydim se :D. Ale nemusíte se bát, protože tady bude nějaká jiná a její příběh, hehehe :D.

Dnes jsme byly s mamkou nakupovat. Já potřebovala boty k těm šatům a nějaký doplňky + pár věcí k praktický jako bělítko a dlouhý pravítko :D. Nakonec jsem si také to Zkrocení zlé ženy koupila a co víc, je dvoujazyčně (AJ/CZ), takže naprostá krása. Vždycky jsem si nějakou dvoujazyčnou knihu chtěla koupit :). Všechno se sehnalo + plus jsme s mamkou došly do Stáru :D. Už tam mám na kafe zdarma a načatou novou kartičku :D. Měla jsem konečně to latté bez příchutě, ale s příchutí je prostě lepší :D.

Taky jsem odpoledne trénovala účto. Což je úspěch jelikož k tomuhle se dokážu dokopat, i v případě, že s emi ani trošku nechce :D.

Jo, málem bych zapoměla. Dneska jsem zlomila rekord v ostýchání :D. V Paladiu (obchodní centrum :D) u jednoho stánku byl totiž leták, že sháněj brigádníky a tleskejteee :D. Já se dokopala jít osobně zeptat. No sháněli vysokoškoláky s nástupem ihned, což já teda v týhle situaci nejsem ani vysokoškolák a ani si teď nemůžu dovolit nástup ihned, takže leda velký prdlajs, ale i tak mám ze sebe radist 8).  Samozřejmě, ale shledáním brigády na léto nekončím a pujdu se ještě zeptat. Hodlám se jít zeptat do Luxoru jestli na nějaké své pobočce neshánějí pracovníka, tam bych totiž pracovala vážně ráda 8).  A já nejsem srajda, která by se bála lidí tak moc, aby se vůbec nezeptala. Já se jich tam prostě normálně zeptám i s tim, že mi třeba neřeknou kladnou odpověď. Nemůžu přece sedět celej život s rukama v klíně a čekat na to, že mi dá někdo sám od sebe práci, která mě bude bavit a nějak naplňovat. Nejsem totiž ani blbá ani naivní :D.

A teď bych vám chtěla ukázat fotky :D jakožto knihy..těch bot a tak dále :D. A prosím pěkně... nesmějte se xD... mám totiž "balerínky"... chtěla jsem totiž něco víc do solečnosti a bez podpatku :D a vlastně tenhle typ co mám se mi i líbí :D :)...

shoes3
Tady jsou prosím ty boty ;D

-3
A šátek.. jsem z něj unešená :)

book
Dále Shakespeare :)

shadows2
A opět nový typ stínů, který jsme vyvedla :D... tentokrát by to mělo být stříbrno fialové xD

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Shopping :) maude 17. 04. 2011 - 11:44
RE(2x): Shopping :) damn-girl 17. 04. 2011 - 11:50
RE(3x): Shopping :) maude 17. 04. 2011 - 12:20
RE(4x): Shopping :) damn-girl 17. 04. 2011 - 12:31