Numbers... numbers.... numbers I´m fool!

19. duben 2011 | 20.52 |

Tak, dnes jsem udělala první část praktický maturity. Včera jsem nad tim strávila prakticky celej den a dnes jsem toho stihla ještě víc než jsem tak odhadovala = mám ze sebe ohromnou radost. Ještě by bylo fajn, kdyby mi to zejtra vyšlo, to by bylo super 8). Včera jsem tady stresovala a a počítala s tím jak budu stresovat i dnes, ale fakt divný! :D Jelikož dneska jsem byla v pohodě a i v těch dvou případech, kdy jsem chytla menší okno, ale to s evyřešilo díky učitelce a pak díky spolužákovi xD.

No a zítra je pokračování... zbývá mi tam opravit jednu chybu, kterou jsem zjistila a potom spočítat účty a vytvořit z toho rozvahu abych věděla jak na tom můj podnik je :D. No a pokud to nevyjde, tak tam budu trávit kupu času nad opravovánim, což by byl problém, jelikož já tam tu chybu neumím najít :/. A potom nám začínaj prázdniny 8). A z neděle na pondělí bych měla vyjet s našima odfrknout si na chatu :). Ani s emi vlastně nechce celý ty prázdniny trávit v Praze a večer trávit tim, že budu sedět na internetu, fakt ne :/. Takže pojedu s našima :). Držte mi teda palce i zejtra bude se mi to totiž hodit :D.

Jo mimochodem, jsem šílenec! Každej ze třídy si udělal za ten den aspoň jednu přestávku najedl se nebo si došel na wc a já si neudělala ani jednu :D. Vyplatilo se to ale, nechtěla jsem se totiž ničim rozptylovat a když mi to šlo, tak proč od toho odcházet že :D. Každopádně z toho mám dobrej pocit, ale na stranu druhou se hrozně bojim zejtřka jak to vyjde :/.

A teď se s vám zase rozloučím :D. Více ode mě čekejte zítra :D.

Nutno podotknouti, že za ten den jsem nepocítila ani trochu únavu, jenže vy chvíli, co jsem došla doma a sedla si na mě veškerá únava totálně padla a potom jsem i prospala dobrou hodinu a stejně mi to nijak nepomohlo :D.

Tak se tedy mějte a zítrááá ;)... neskonale se těšim až bude zítra večer a já první maturitní zkoušku budu mít za sebou 8)...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře