How are you?

12. leden 2011 | 22.49 |

Jak se máte lidi? Dobře? Tak to je super :). Já totiž taktéž :). Včéra jsem byla na tom cvičení a musím říct, bylo to super, příští úterý jdu taky a zítra jdu do bazénu plavat :D. Myslela jsem, že odpadnu po 10 minutách cvičení, jelikož jsem se řádně nehýbala dobré dva roky. Tu ostudu jsem teda úspěšně překonala a celkem jsem i vydržela :).  Teď mě akorát bolí břišáky a nemůžu se smát XDD.

Dnes jsem si koupila DNES. Je tam totiž seznam vysokých škol. Pujčila jsem to ve škole kamarádům, potom si to vzala a zakroužkovala školy v Praze. Za žádnou cenu nechci někam na kolej, fakt ne :D. No a zítra dopisujeme matiku. Jsem celkem v klidu. Dnes jsem se totiž doučila vypočítat to ostatní, tak snad to dopadne :). Zítra po škole jdu k babičce na oběd. Nejspíš mě čeká kuřecí roláda 8) a při té příležitosti mi babi vyzkouší zase korzet, aby věděla jestli to šije dobře :D.

Konečně jsem vlastník slevové karty Ikea Family = asi to co nejrychleji zase pujdu využít. Pravda je jedna, už dlouho jsem nám do školy nepřinesla nějaké bombony, takže nemáme co mlsat :D.

Taky senehorázně těším na pátek :). Bude dámská seance s Maude a Anwi. Čajíček, dobrá nálada, no však to znáte :). Konečně zase někde zahodím starosti a bude faaaajn.

Málem jsme zapoměla. Mám veliké plány co se Sims2 týče. Až budu mít ten nový notebook, dokoupím si ty dva datadisky. Teď tím myslím Život v bytě a Šťastnou cestu. Pak to všechno nainstaluju do notebooku, stáhnu downy a udělám si nádherné přímořské městečko se vším všudy. Budou tam byty, rodinné domky, řadové domky, náměstíčka, trhny, nemocnice, škola, pláž, kluby, relaxační plochy, plochy pro sportovní vyžití, hotely, restaurace a mnoho dalších věcí. Fakt se na to budování nemůžu dočkat 8).

Bych se vám ráda svěřila XD. V létě jsem se neustále cpala koblihama, potom jsem s ejich přejedla a nemohla jsem je jak dlouho vidět. Právě dnes jsem si je opět koupila a jsou výborný 8). Ta pauza byla asi vážně přínosná. Také jsem si koupila liči, takové mňam mňam ovoce :). Jelikož jsem u toho jídla vzpoměla jsem si na jednu dnešní fuj příhodu. Ve školním bufetu jsme si ke svačině zakoupila sladké rohlíky. Když jsem to o velké přestávce vybalila zjistila jsem že jsou na nich plesnivé flíčky. Totálně celé to letělo do koše a já neměla sváču :/. No aspoň vím, že tuhle stravu si tam už určitě nikdy nekoupím a ani v případě, že bych měla chcípnout hlady. Prostě ne!

To je asi vše, přeji vám teda dobrou noc a snad zase co nejdříve napíšu :)

Foto z DA od ivy-grl

Tady je to Liči, kdybyste byli zvědaví :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: How are you? pajenka®svetu.cz 13. 01. 2011 - 10:26