Fashiooon :P

21. duben 2011 | 22.19 |

Přísahám, že v poslední době mě hrozně baví projíždět módní blogy. Úžasná inpirace 8)... to byl taky důvod, proč jsem před malou chvílí vyházela půlku šatníku :D. Na co by mi tam byly věci, který jsem na sobě víc jak dva roky neměla, že? :D. A už jsou v čudu.. j sou v pytli a jsou připravený cestovat na charitu :). Nějak se z toho ve mně zhostil dobrej pocit :).

Ale vy asi chcete vědět jak jsem uspěla u tý praktický maturity z účta :D. No měla bych projít v pohodě 8). Nevyšlo mi to jen o 408 korun a vím, že to je chyba jen v jednom účtu (v dalších 49 účtěch by být chybe neměla - JSEM DOBRAAA! xD) a učitelka povídala, že to je drobná chyba a nijak zvlášť by mě to ohrozit nemělo 8). No jo, jenže prvně mi to nevyšlo asi o 300 tisíc xD. To jsem tam dalších asi 5 minut nepřítomně koukala před sebe, byla totálně nasraná a myslela jsem, jak každou chvíli budu brečet :D. Pak jsem tam něco spočítala a to už jsem na celou třídu řvala "JOOOO UŽ MI OT NEVYCHÁZÍ JEN O 130 TISÍÍÍÍC!" xD... takže jsem už od 11 dopoledne do půl 3 opravovala chyby až jsem to opravila až na takovouhle titernou. Což je naprosto super 8). Jo nevyšlo to přesně, mohlo to bejt ale i horší a tim se uklidňuju a vlastně jsem na sebe i hrdá :D.

A konečně máme taky prázdniny. Dneska jsem si dávala voraz a od zítřka se hodlám nějakým normálním tempem začít učit na pstní. Hlavně z tý stavební mám pěknou hrůzu, takže doufám, že to zvládnu :D.

Mimochodem. Včera mi přišly poslední  2 datáče a 1 dodatek do Sims, které jsem postrádala a chtěla je. Jedná se o Život v bytě, Šťastnou cestu a dodatek Sídla a zahrady. Všema třema jsem totálně nadšená a Šafránová zátoka je úžasný město! 8) Čekejte tedy nějaký fotky... hodlám tady udělat už fakt nějakej fungující příbh nějakých simíků či simíka :D.

A to je zase vše co jsem měla na srdci. Teď jdu pro něco k jídlu a přeju vám krásný velikonoční prázdninyyy ;D...

Foto z DA od hakanphotography

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Fashiooon :P mixx 22. 04. 2011 - 15:47
RE: Fashiooon :P anwi 22. 04. 2011 - 21:58
RE(2x): Fashiooon :P damn-girl 22. 04. 2011 - 23:14
RE: Fashiooon :P anwi 23. 04. 2011 - 21:36