New look :D

22. duben 2011 | 23.40 |

Me2Furt si nechává dělat jinej účes, no jo :D. Jo, přesně. Byla jsem dnes zase po 2 měsících u kadeřníka. Odrosty už byly dosti patrné :D. Mimochodem, mám to moc tmavý, příště jdu o dva odstíny světlejš. Předtím to bylo přirozenější tamta barva (jako ta hnědá :D) v tom má mamka recht :). Ale jo i tak jsem spokojená... akorát nad tim za ten den asi moc přemejšlim :D. Příště ale prostě bude o dva odstíny ta hnědá světlejší a basta xD. A proč je vlastně tmavá? Zkoušely jsme s kadeřnicí test, jestli, když mi tam dá speciální barvu na šediny, jestli se vymyje míň :D.

Asi před půl hodinkou jsem se vrátila z čínský restaurace a jsem totálně nacpaná... je mi nějak těžko. Chjo... asi si zakážu přejídání se xD.

A v neděli razíme na chatu, budem tam jen do pondělí. Těšim se, vypadnout z toho města zase jednou bude fajn :). Taky přemýšlím jestli mám jít zítra  s "dámama" na kafe do Staru, no uvidíme :D. Jenže se obávám, že moje finance už nedostačujou na to kafe, takže teda asi nepůjdu. Potřebuju si najít práci, tahle situace mě přestává pekelně bavit :D. Furt, aby člověk otáčel korunu jestli si může koupit to a to :(.

Jde na mě spaní :D, tudíž asi brzo spát půjdu :). Vlastně už se to přiklání k mému obvyklému isínacímu času o víkendu :).

Jo a ještě vám sem přidávám jednu fotku účesu, nutně podotknouti, že ta černá v reálu neni černá, ale hodně tmavě hnedá. Nesnášim jak ty fotky zkreslujou :/...

Me

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: New look :D mixx 23. 04. 2011 - 13:15
RE(2x): New look :D damn-girl 23. 04. 2011 - 16:44
RE: New look :D maude 23. 04. 2011 - 14:06
RE(2x): New look :D damn-girl 23. 04. 2011 - 16:44