Summer Cooper (Sims 2)

25. duben 2011 | 15.04 |

Sims10 Jak jsem slibovala, tak to tady taky teď už konečně bude. Dodělala jsem to před chvílí :). Jsem totiž na chatě... už je večer, už jsem naučená, koukám na Superstar a u toho nemám co dělat, a tak jsem si řekla - proč se do toho nedat, když i ta O2 "fleška" na net mi funguje, tak dobře, jak jsem to ani nečekala a mám tady sims a mám zrovna náladu je hrát nebo tam něco tvořit :). 

A tak jsem to tedy zapla. Díky bohu na tom novym ntb se to načítá krásně rychle a to ta hra obsahuje downy, a několik datáčů a dva dodatky :).

Nejdříve jsem nevěděla koho pro blog budu tvořit. Potom jsem se rozhodla pro samostatnou slečnu, kterou tady společně budeme pozorovat a setkávat se tady s ní. Budeme sledovat jak postupuje svým životem, hledá si práci, plní si své životní sny, hledá správného partnera, se kterým si potom určitě založí rodinu. A tak dále a tak dále :D.

Pojďme dále, chci vám tuto slečnu trošku představit :).

Také bych se chtěla omluvit, že tento první díl nebude nijak extra akční. Akorát představení simky, představení jejího obydlí, přestavba obydlí a to je vše :D.

BTW: Na tom ntb se píše úplně samo, ta klávesnice je nádherně měkká a mačkání písmenek nevynakládá žádnej odpor :D.

A teď už konečně pojďme na slečnu Summer :)...

Sims9Tak to je naše hlavní hrdinka. Jmenuje se Summer, celým jménem Summer Cooper. Je to 20 letá mladá slečna, která právě odmaturovala na středníškole. Ihned se odstěhovala od svých rodičů, aby se osamostatnila. Žije v USA, na předměstí LA v chudé čtvrti (její okleštěné finance jí zatím nepovolili lepší bydlení). Nebydlí v bytě, ale v malé garsonce, a také má několik sousedů takže tam sama není :).

Summer je velice akční a miluje zábavu. To že je akční můžete vidět z této fotky. Opravdu to není nějaký tichý člověk, ale tvoří kolem sebe rozhruh už snad jen tím, že mluví nahlas.

Jakým je její životní sen? Chtěla by si vydělat potřebné peníze na to, aby si vybudovala svou malou cukrárnu. Ta by měla být v přízemí jejího domu. Co dále? Určitě taky nějaký vlastní dům, do kterého by jezdila na dovolenou. A jako většina každých žen - aspoň jedno dítě :). Plánů to není mnoho, ale jsou nákladné a tak nám nezbývá než jen jí popřát hodně štěstí ať se jí to jednou splní :). 

Také má ráda zvířata, ale bohužel si do svého malého domečku nemůže žádného zatím pořídit.

Nyní žije na předmšstí jak už bylo zmiňovano a vlastně to není malý domeček na pevné zemi, ale domek na kolečkách.

POJĎME NA PROHLÍDKU :)

Sims2
Summer si vybrala domek v této chudinské čtvrti. Přímo do bytu se jí totiž nechtělo. Kývla tedy na toto místo. Její maringotka tam je vidět nejméně a stojí na zápraží výberkyně nájemného :D.


Sims
Ještě než si Summer pronajmula domek musela si ho samozřejmě prohlídnou. Koupit zajíce v pytli by nebylo dobré a ani by si to zatím se svýma financema nemohla dovolit :/...

Sims3
Domek nebo-li maringotka (jak chcete) byla však dobře systematicky řešená a dát sem více nábytku se nezdál jako problém. Tudíž Summer kývla a pronajala si ho. Jenže tady bylo moc věcí na předělávání - ještě, že už má nějaké peníze našetřené, a tak přestavba nebyl žádný problém :)...

Sims4
A zde na této fotce už můžeme spatřit malinký jídelní stůl s koutkem pro televizi. Místo je focené z kuchyně a asi jsem blbá, ale kuchyň jsem asi zapoměla uložit, takže fotku dodám jen co zapnu simíky :).
Celý pokoj jsem nechala sladit do tmavých barev a kuchyň je sladěná stejně :).

Sims5
Tady máme už ložnici. Světlá ložnice, se světlou dřevěnou podlahou, světlým nábytkem a zelenými doplňky se mi zdála jako nejlepší volba. Ložnici si zde jako tmavou představit nedokážu a Summer s tímto návrhem souhlasila :). Vpravo můžeme vidět vestavěnou skříň a na zdi obraz NY. 

Sims6
A zde už máme fotku, která je focená v ložnici od postele. Zde má malé pracovní místo, které jí však stačí :)...

Sims7
Tady vidíme fotku půdorysu jak je dům sytuovaný po přestavbě :). Koupelnou jsem ale nefotila úmyslně... kdybych totiž fotila tak malou koupelnu, tak by se snad ani tak malá vyfotit nedala :/...

Sims8
A to bylo pro dnešek vše. Snad se vám i tento počáteční článek líbil :D. Summer už je taky unavená a tak šla odpočívat na houpačku a já se s vámi taky loučím :). Pá u dalšího článku a je jedno jestli u Sims článku nebo u normálního ;D...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Summer Cooper (Sims 2) doggís 25. 04. 2011 - 16:28
RE(2x): Summer Cooper (Sims 2) damn-girl 25. 04. 2011 - 22:02
RE: Summer Cooper (Sims 2) anwi 25. 04. 2011 - 19:53
RE(2x): Summer Cooper (Sims 2) damn-girl 25. 04. 2011 - 22:02
RE: Summer Cooper (Sims 2) maude 25. 04. 2011 - 22:45
RE: Summer Cooper (Sims 2) anwi 25. 04. 2011 - 23:30
RE(2x): Summer Cooper (Sims 2) damn-girl 25. 04. 2011 - 23:34
RE: Summer Cooper (Sims 2) anwi 26. 04. 2011 - 06:27
RE: Summer Cooper (Sims 2) pirate zombie 26. 04. 2011 - 19:53
RE(2x): Summer Cooper (Sims 2) damn-girl 27. 04. 2011 - 20:14
RE: Summer Cooper (Sims 2) mixx 02. 05. 2011 - 15:12