So sad :´(

27. duben 2011 | 20.13 |

Proč já nemůžu bejt člověk, kterýmu je všechno jedno? Proč nemůžu bejt člověk, kterej nehraje na city? Bylo by to daleko jednodušší! Zase se tady utápim v náladách svejch posledních dní. Jakejch? Jednoduchá odpoveď. Lidi, který mám ráda, záleží mi na nich a potkávám je každej den už jen tak potkávat nebudu jen co odmaturuju. A já to sakra nechci měnit! Vykašlala bych se na to. Vlastně jsem se už v prváku měla vykašlat na celej počítač, protože bych až ve čtvrtym ročníku nezjistila, že ty loidi ve třídě jsou vážně skvělý. A to oni jsou... jenže já jsem pitomá a jako vždy jsem si to uvědomila dost pozdě. Super, super :/. Bylo by třeba už se z vlastních chyb poučit.
No jo.. sakra... jenže mně se od nich vážně nechce.

Nehledě na to jsem ani dneska pořádně nevečeřela. Přesně tak - nervy z maturity. A chce se mi řvát. A to mi dopoledne bylo výborně a teď se tady zase div nesložim :/. Proč mě bůh nadělil, že musim bejt citově založenej člověk? HMMM. DÍKY TY TAM!

Né vůůbec mi tady nehraje taková Cindy Lauper a její True Colors nebo Oasisa jejich Stand By Me.

A víte co? Dneska jsem se něučila. Zjistila jsem totiž, že 14 dnů je ještě dost času,a  tak v tom případě, proč to nevyužít, když už jste od rána unavený a bolí vás hlava a stejně se cejtíte jak tupý. To bych se toho moc nenaučila, takže jsem si od toho dneska dala totální oddech a myslim, že to pomůže a zítra s emi bude učit lehčeji :)

A já jdu dál poslouchat, takže ( je fakt skvělá 8) - .

Foto z DA od AsKaro

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: So sad :´( anwi 27. 04. 2011 - 22:52
RE(2x): So sad :´( damn-girl 27. 04. 2011 - 23:06
RE: So sad :´( anwi 28. 04. 2011 - 20:47