I´m alive!

10. květen 2011 | 12.26 |

Já žiju! Přesněěěě :). Za tu dobu co jsem sem nepsala se toho ale moc nezměnilo :D.Do neděle jsem se válela v učení a teď už to mám mnohem volnější ty dny. Zítra mě čeká nástup před komisy a ve čtvrtek od 7 ráno do 13:00 h mě to čeká :D. Sama o sobě rozhodnu jak se bude ubírat moje další kariéra :D. Jestli udělám ústní nebo ne :D.

Od té doby co tady byl ten vystresovaný článek se ale mnohé změnilo okolo mého psychického stavu :D. Je to prapodivný, vážně divný, jenže už asi 5 dní jsem v naprostém klidu a troufla bych se i říci, že čím víc se to blíží tím víc jsem klidnější. A proč taky ne? Když vzhledem k opakování jak to pročítám zjišťuju, že málo kdy se setkám s něčím, o kterém bych si řikala, že na tom papíře to vidim poprvý a nevim o co go 8). Taky by se dalo říct, že žiju v tom pocitu, že to prostě udělám, protže já na to mám... já to musim udělat... protože přeci neúspěchem nezahodim ten veškerej čas, kterej jsem nad tím strávila a s pocit, že já na tomám a prostě to udělám tam pujdu v den D.

Tudíž... 12. 5. 2010 dopoledne mi držte palceeeee 8) :). DĚKUJI! :)

Co bych mohla říct dál? Mám v hlavě další články, který bych tady chtěla zveřejnit jen co budu mít plnohodnotnej čas 8). Co koťátka? Rostou jak z vody 8) a 3 už koukají a slečna teprve koukat začíná a jsou vážně rozkošný :). Určitě jsem dám nějakou fotku potom :).

A konečně mám nějakej plán co můžu dělat ve volném odpoledni :). Už jsem nikdy nevěřila tomu, že by v tv mohli dávat Gilmorova děvčata od začátku a ono joooo 8). Teď je dávaj na Nově každé odpoledne od 14:40. Takže se koukám. Dneska bude 11. díl a já to zjistila teprve až včera, ale o Jesse nepřijdu takže super :P :D. Zbožňuju ten seriál... jeden z nejlepších pro mě a pak mám taky hrozně ráda The O. C. :).

Díky bohu už je všude kolem nádherný teplo a sluníčko a to je o důvod víc se neustále cpát zmrzlinou :). Teď máme vmrazáku nějakou vanilkovou s lesníma plodama či co to je... ještě jsem jí neměla, ale teď jí jdu ozkoušet... takže se s váma loučim a článek čekejte ve čtvrtek! :) :D

ZATÍÍÍÍM 8)

Foto z DA od karimhegazy

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I´m alive! sleeping 10. 05. 2011 - 15:59
RE(2x): I´m alive! damn-girl 10. 05. 2011 - 17:08
RE: I´m alive! anwi 11. 05. 2011 - 08:14
RE(2x): I´m alive! damn-girl 11. 05. 2011 - 12:18