I will be girl with new hairstyle :D

4. únor 2011 | 21.00 |

Tak jsem se k tomu konečně dokopala a odhodlala se k tomu. JO! BUDU MÍT NOVÝ ÚČES! A stane se to to ve čtvrtek, kdy jsem na 11 dopoledne objednaná k místní kadeřnici. Budu mít něco ve stylu toho červeného účesu, který můžete vidět na tom pidi obrázku :D. Doteď jsem měla fialové vlasy (né zas tak moc fialové, že by to bylo vidět z 20 metrů XD) a k tomu jsem měla černou ofinu. Všechny vlasy byly, teda vlastně ještě jsou ve stejné délce a to s mýma jemnýma vlasama nedělá dobrý dojem a občas to vypadá dost splihle navíc jich mám ještě k tomu málo, aby toho nebylo málo XD. Šlajsem se tedy dnes poradit s kadeřnicí a ukázala jí fotku, zda-li by ke mě ten účes šel a říkala, že jednoznačně ano. Také říkala, že černou musíme stánout pomocí odbarvovače, protože moje vysněná tmavě hnědá s bronzovými melíry (či tak nějak) by na tu černou nechytla. Mám v ní plnou důvěru, udělala na mě totiž za ty 3 minuty obrovský dojem a já mám pocit, že tahle kadeřnice ví o čem mluví, což mě nesmírně těší. Kdybych našla svou kadeřnici, u které nemusím mít strach co mi na té hlavě udělá, tak by to bylo VÍC NEŽ SUPER! A mám obrovskou radost a hrozně se tam těšim 8).

Včerejší Starbucks se přesunul na dnešek. Nevěděla jsem co si dát, takže jsem servírku poprosila o vyjmenování všech příchutí lattéčka a nakonec jsem se přiklonila k příchuti karamelový... no musím uznat... bylo vážně super a jako vždy mě to ve Staru nezklamalo. Až na jedny blbý lidi díky kterým jsme si nemohli sednout na ty jejich pohodlná křesílka co tam mají. No, snad příště!

Mimochodem, sestřiii.. copak je? Mě je smutnooooo jak nepíšeš :/ :(. A mám výčitky svědomí jestli tě neotravuju a nemáš mě plné zuby.. no snad neeee :D.

Co mám v plánu na dnešní večer? Nu... chtěla bych zase něco nakreslit... v poslední době mě baví moc kreslit účesy, tak téma kreslení nejspíš připadne právě na tohle.

A teď už pujdu poslouchat hudbu a něco kreslit a jako každý pátek přeji - PĚKNÝ PÁTEK:)!

Foto z DA od x-kii

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I will be girl with new hairstyle :D mixx 05. 02. 2011 - 12:44
RE: I will be girl with new hairstyle :D damn-girl 05. 02. 2011 - 14:23
RE: I will be girl with new hairstyle :D pirate zombie 06. 02. 2011 - 23:23
RE(2x): I will be girl with new hairstyle :D damn-girl 06. 02. 2011 - 23:33