My computer is sick :/

16. květen 2011 | 12.13 |

 Včera večer jsem si v klidu seděla u svého stolního počítače a kecala s lidma na icq či chatu. Najednou mi ale můj drahý 5 letý počítač vypověděl službu. Prostě se vypnul. A nešel nahodit samozřejmě a nejde doteď. Teda jak se to vezme, on se zapne.. chvilku bručí, bliká kontrolkama na monitoru nic neni vidět (monitor už jsme testovali tím to neni). No a potom se zase vesele vypne. Takže jsme dnes ráno volali našemu ajťákovi. Prej to je ve zdroji, takže pápá další tisícovko na nečekaný výdaje :/.

A to jsem ho zrovna ještě chválila, že mu je 5 let a za celejch 5 let je bez poruchy.. už neni bez poruchy.

No co, ale mám notebook, takže jsem přestěhovala monitor do police a na stůl donesla notebook, zapojila síťák, taky repráky jsem do něj píchla, myš a žiju tady teď takle. Je to nezvyk sedět u stolu u notebooku a bolej mě ramena z toho jak tady u něj neumim sedět xD.

A taky mám problém s icq! Nevim heslo a zjistit ho nemůžu jelikož ten email kam by se to heslo poslalo již neexistuje :/. A nový mi nejde zaregistrovat... prej že zadávám špatný heslo :/. Takže už aby byl zase ten pc v pohodě, protže mě to icq prostě chybí :(. A taky je ten ntb totálně prázdnej.. žádný soubory, nic :D. 

Ještě jednu věc jsem chtěla. Si ten úspěch z ústní maturity nějak kompenzuju, protže od té doby na co sáhnu to se mi podělá :/. Den po ústních se mi na foťáku sama od sebe vymazala karta, na níž byly fotky z posledního zvonění! Takže fotky nejsou a nebudou z toho žádný jelikož jsem jako jediná ze třídy na tý akci měla foťák což mě vážně štve :/. Včera mi pod rukama kleknul ten comp a dneska jsem z dobrý vůle šla dávat věci do myčky a rozflákala jsem u toho sklěničku. Výtečný :/. 

A já už zase frčim. Jdu dočíst knížku o Japonsku.. zítra mám totiž poslední termín, kdy jí vrátit a neplatit tak pokutu :/. Mějte se tedy a já se zase co nejdřív ozvu ;)...

Foto z DA od SlyShinie

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: My computer is sick :/ anwi 18. 05. 2011 - 10:47