Chocolate cake - nom nom! :D

18. květen 2011 | 21.44 |

 Jo, lidi. Já dnes po dlouhé době zase pekla. Ta fotka je jen ilustrační a svou dávat nebudu neboť se mi to estaticky nepovedlo a já nerada na blog dávám ošklivé věci xD. Pekla jsem míša řezy, poprvé v životě. Na chuť jsou teda dobrý, to se musí nechat, ale moje umění s rozprostíráním polevy je takřka nulový a to se právě nepovedlo :/. Docela mě to štve, vedlo se mi celý to odpoledne, co jsem to dělala a až na konci to takle podělám a nevypadá to esteticky hezky :(. Navíc to vezu ke kafi na dovolenou, kde budou i naši známí a budu se za to dílo stydět :D. Ne, nevymlouvat. Já už jsme prostě taková. 

Abyste neřekli... chtěla jsem sem napsat i včera večer, ale nějak mi nebylo fyzicky dobře, a tak jsem se rozhodla si jít lehnout. Ležení mi pomohlo, tak vlastně bylo dobře se takto rozhodnout :). 

A zítra se jedu s našima do neděle rekreovat. Moc se těšim, vypadnout z Prahy na pár dnů bude víc jak přínosný pro dušení osvětu xDDD. Holky, nepřipomínám vám teď někoho? :D. Fuj XD. 

A koukala jsem, že v kině maj bejt další Pirati z Karibiku. Já teda nikdy neviděla celej ani jeden díl, ale dostavila se ke mě nějaká touha vidět aspoň jeden a v kině k tomu :D. 

Nějak nevim co bych psala.. jak jsem neměla čas kvuli škole, tak je docela těžký potom psát každej den :D. A ono ani neni o čem psát.. neustále se většinou válim doma teď :D. Dnes dopoledne jsem byla ale na angličtině a celou dobu mě chválila, což jsme teda koukala :D. To taky znamená, že příště mi to nepujde! XD 

No a já zas pofrčim :D... a tady máte jen tak nějakou písničku.. mně se to dosti líbí :D 

BTW - nevim proč se mi ty články tady přes tenhle pc zobrazujou na blogu tak "holý" a neukáže se na hlavní straně náhled článku s obrázkem.. fakt tomu nerozumnim! Štve mě to! Zkoušela jsem to vyřašit, ale nešlo to... tak mějte strpení než mi přijde zdroják na tamten pc :).. tam to bude ok 8) 

Foto z DA od lilkoda16

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře