Spring or summer? I don´t know!

23. květen 2011 | 21.14 |

 Kdybych třeba byla nevidomá a probudila bych se, musela bych hodně dlouho přemejšlet jestli je jaro či léto. Jo, teplo mám ráda. Hrozně ráda. Uznejme ale jednu věc - nebylo to příjemnější, když bylo nádherný jaro, který pomalu přecházelo do léte? Já myslím, že určitě bylo. Poslední dobou jsou ty teploty nějak příliš nárazový. 

Ať tady furt nekecám o počasí. Tenhle tejden mě čeká úřadování a to já zkrku nesnášim. Zejtra musim do školy podepsat nějakej papír, že chci psát i písemnou maturitní část. Pak musim v týdnu s přihláškou do budoucí školy a taktéž si musím vyřídit nový paz jelikož mi nějak prošel :D. Ten pas, to bude teprve něco. Vyplňování formulářů mi totiž nějak nejde a v případě, že se úřadnice na něco zeptám je milá jak katus :/. Nejraději bych se tomu vyhla, ale to nemůžu.. nějak to zvládnu a snad s malou psychickou újmou :D. Právě jsem zjistila neblahou věc - mám v ukazováčku třísku. Nesnášim třísky! Jí potom budu muset vydolovat :X. 

Dnes jsem fotila Ferdu (náš pes, kdyby někdo furt ještě nevěděl :D) a taktéž Anni = brzo budou fotky :). Neni to ale nic uměleckého, prostě jen cvak. Jinak to snad ani neumím :(. 

Odpoledne jsem věděla kolik toho tady napíšu a že toho nebylo málo, jenže se mi to asi nějak vypařilo :/. Tudíž se pujdu naložit do vany a pak si dám joguuurt 8). A taky tu třísku musim vydolovat. Vidíte? Já bych na to málem zapoměla. 

Ještě něco menšího na poslech... hrozně se mi tam líbí ty vokály Fergie 8)... 

Foto z DA od Official5ive

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Spring or summer? I don´t know! anwi 24. 05. 2011 - 10:29
RE(2x): Spring or summer? I don´t know! damn-girl 24. 05. 2011 - 15:49
RE: Spring or summer? I don´t know! anwi 25. 05. 2011 - 13:26