My new clothes =P

24. květen 2011 | 18.07 |

Včera jsem si tady stěžovala, že nemám nějaký lepší kraťasy, ve kterých bych mohla chodit do centra. Už mám! A rovnou dvoje! A mám  z nich obrovskou radost 8)! Sehnala jsem je dneska v CA. Nejdřív jsem byla ve svém oblíbeném Gate. ALE! Měli tam jen jedny, který se mi líbily a byly pro mě i finančně přijatelný, jenže mi nebylo ani očíslování XL což opravdu nechápu??? :X 

Nakonec jsem sehnala v CA jak už jsem říkala. Střih mají bermud a jedny mám červený a druhý tmavě modrý. Nádherný, pohodlný, volný a neškrtěj :). Strávila jsem tam asi jen půl hodiny vybíránim kraťas. Taky jsem koukala po pěknym tričku a bílých šatech k moři. Šaty ani tričko mi však nebylo. No nevadí, to bude příště :D. Po zaplacení kraťasů jsem zatoužila ještě po koupi sandálů :). Proč se tedy nevydat do Deichmanu? A byly tam! Náderný! Černý, páskový a ještě ke všemu moje vysněný :). 
Nákupy teda dopadly víc než dobře. Ještě před nima jsem byla ve škole podepsat papír kvuli maturitě. Třídní mi taktéž dala rozpis v jaký třídě a kdy a v kolik dělám písemný a didaktický z ČJ a AJ. Poté se ptala jestli někám pospíchám. Odvětila jsem, že určitě ne, a tak jsme si sedly a povídaly. Musím říct - za celý 4 roky jsem si s ní nepopovídala tak dobře jako dneska. Mám z toho i vážně dobrej pocit :). 

Zítra musím na svou budoucí školu s přihláškou, hehe :D. A taky si vyřídit pas, fuj! :/ Potom už je den volnej - tudíž přemejšlim, že se stavim za jednou ze svých dvou babiček :D. No ještě uvidíme :).

Ještě vám tady chci ukázat fotky svých úžasdných kraťasů a bot :).

shoes
Boty :)... a né nebudu v nich chodit s ponožkama XDDDD jsem z nich unešená 8)

shorts2

shorts1
A kraťasy... líbí se mi víc ty červený, ale ty modrý rozhodně nejsou ošklivý :)

Foto z DA od keithellwood
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře