I want better mood :/

6. říjen 2010 | 20.25 |

Ahoj. Opět Vás nejdřív pozdravím :).

Dnešní den byl hrozný, i když ten den nezačínal tak špatně. Ráno jsem v pohodě vstala, převlíkla se, provedla osobní hygienu. nasnídala se. Takový muj rituál do začátku dne. Do školy jsem jela autem s mamkou, protože zrovna dneska jela mým směrem až ke škole :). Už víte jak moc nesnáším němčinu, ale dneska byla v pohodě. Nevím  čím to, nedělalo mi problém žádné cvičení, žadné složení věty. V zeměpise mě zkoušela. Díky Danovi (spolužák) jsem měla 2, celou dobu mi radil :D. Takže jsem mu hned potom poděkovala :D. Místo hodiny psychologie nám třídní vyprávěla jaký bude průběh pondělní a úterní zkouškové maturity. No musím říct, děsím se už teď :/.

A po příchodu do školy? Šla jsem se díky unavenosti natáhnou. Jo, pravda. Dneska jsem to nějak přetáhla a pak? Raději nemluvit :/. Zase hádka a hned s vícelidma. Moje podrážděnost už mě začíná štvát :(.

Pokud to vyjde, ještě dneska bych sem ráda napsala článek o podzimu ;). Jenže nejdřív se kouknu na televizi a trošku zaleraxuju. Ale teď se s Váma zase loučím...

Foto z DA od Zombieterra

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře