I´m here... YIPPEE!

16. říjen 2010 | 21.33 |

Volby skončily, 3x hurá! Ale jo, vlastně se to počítalo celkem v klidu a v pohodě. Už se těším na tu výplatu. Extra velká částka to sice nebude, to však také potěší. Jako každý rok byla naše volební účast vysoká. Starosta nám jak se zdá zůstává nadále. Škoda. Vypadá jak herec z Hollywoodu, ale co se inteligence týče, znám inteligetnější :D. Dost k volbám.

Dostala jsem dva nápady:
1) Od babičky jsem minulý týden dostala kupu sešitů, které nepotřebuje, a tak už vím co provedu s tím prvním. Udělám z toho takový mlj bylinkový herbář. Najdu si na internetu informace např. o mátě a do toho se šitu si napíšu k čemu je dobrá a takové další věci :).

2) Z druhého sešitu udělám udělám náčrtník na oblečení. Ano, zkusím navrhovat nějaké oblečení. Snad to půjde aspoň trošku...

3) Asi sem na blog udělám další rubriku. Čeho se bude týkat? To je naprosto jednoduché. Ponese název "Favorite artists" a budu do ní psát své oblíbené hudební interprety :). Teď ale nevím... jestli by třeba i někoho zajímalo jaké mám třeba i oblíbené herce a také o nich základní info. Mám dělat třeba i ty herce? Já totiž nevím :/.

To jse vše co jsem dnes chtěla k mým nápadům. Zítra se musím učit marketing, protože mě bude zkoušet, opsat si metamtiku *šklebí se na všechny strany*. Uvažuju, že si vezmu ten sešit marketingu a pujdu si s tím sednout do naší místní kevárny, ve které se to následně u Latté budu učit :).

A teď to je už uplně vše co jsem měla na srdci. Možná sem ještě něco během večer přidám. Ovšem teď jdu na ten herbář :)...

Foto z DA od AmyJusta

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře