Bye bye little cats :(

5. červen 2011 | 20.54 |

Už je tomu tak, všechny 4 koťátka našli svoje majitele a mně až teď díky tomu došlo jak moc mi budou chybět až tady nebudou. Ještě si s nima můžu užít cca 3 týdnym a potom odcházej do jiných domovů a tady bude prázdno. Zas budeme mít "jen" Anni, Hera a Ferdu... jo a taky pár rybiček v akvárku a několik pavouků ve sklepě. Snad jim ale u novejch majitelů bude krásně a budou mít nádhernej život. Plánuju, že požadovat, aby mi třeba občasně psali jak se číči mají a určitě budu chtít vedět jak se zabydleli. 

Slibovala jsem jak budu každej den psát na blog, ale když nemáte do čeho celej den píchnout, tak jde těžko večer psát každej den o něčem co se dělo :D. Od včera do dneška jsem byla s našima u známejch na chatě na Slapech. Bylo to tam super :). Večer se grilovalo a to maso bylo výtečný! A teď jsem zase doma. 

Ani né za týden jsem přečetla HP (Kámen mudrců) a už mám od kámošky pučenou tajemnou komnatu a prvních pár stránek z ní přečteno. Vážně mě ten HP totálně chytnul. Jen co odložím knížku, nesmírně se těšim jak zase u toho budu sedět a hltat každý písmeno, slovo, větu, souvětí... stránku :). Je to vážně ohromně napsaný a já byla pitomá, že jsem to začla číst až teď po několika letech. 

Taky mám dopsaný dopis pro kámošku. Je to rovnou krásných 13 stránek formátu A4 :). Snad jí to bude bavit :D, protže nudit se a hned na 13 stránkách je na dlouhý přemejšlení jestli je ten, co to spatlal normální xD. Já řikám rovnou, že neni. Nejsem normální, nikdy jsme nebyla a přísahám - nikdy nebudu! :D

Co v tomto týdnu? Zítra si jdu konečně vyřídit ten spropadenej pas, potom na oběd k babičce. Někdy ve čtvrtek jdu na pohovor do té budoucí školy. Budu tedy ráde jestli mi budete držet palce :D. 

No a dál vás nebudu zatěžovat! XD Mějte se pěkně a pěknej zbytek víkendu... snad jste si ho náramně užili ;). 

Foto není moje a pochází z googlu :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Bye bye little cats :( anwi 06. 06. 2011 - 21:32