Do you know who I am? IDIOT!

6. červen 2011 | 17.54 |

Máte tu čest číst pár řádků, jenž sepsal idiot. Tedy já. Dnes jsem šla na poštu poslat kámošce dopis (té v nemocnici). Nejdřív jsem si na poště nemohl vzpomenout na správnej číselnej kód u platební karty. Pán za přepážkou mi povídá "Nepovede se vám to 3x a karta se vám zablokuje." To mě dost vyděsilo, takže mě to donutilo si vzpomenout. Ještě teď se mi, ale ten kód motá - doufám tedy, že příště se mi to povede na první pokus..

Po vybrání určitého peněžního obnosu jsem chtěla odeslat ten dopis. JENŽE JÁ KRETÉN TO ODESLALA DOPORUČENĚ! Okamžitě jsme tedy volala mamce... doma jsem se pochlubila své mamce, jakej jsem kretén. Ta povídala, že to de prý z pošty na požádání přeposlat zdarma do nemocnice - urychleně jsem psala její mamce jestli by byla tak ochotná a že se moc omlouvám za vzniklé problémy. Ještě neodepsala, snad to ale přepošle :). Jestli se ale bude zlobit - budu to plně chápat jelikož můj mozek v tu chvíli utrpěl "nepatrné" zatmění, 

Konečně jsem si dnes vyřídila ten pas. Prý do 14 dnů. SNAD TO DO 14 DNŮ BUDE! Jelikož ve Španělsku (odlétáme na týden 21. 6.) by nás měl čekat výlet trajektem do Maroka a na to je pas prostě potřeba. Snad to udělaj rychle. Mimochodem, to vyřizování pasu je teď totální vopičárna! Ještě k tomu předražená :-X... co se dá ale dělat, Nic!
Po vyřízení pasu jsem se vydala k babičce na oběd, kde jsem si zlepšila náladu. Měli jsme výborný kuře s bramborovou kaší 8P. A kolem druhé odpoledne jsme se opět vydala domu.
Od příchodu dom jsem tady zůstala... tedy krom té pošty.

Ráno se mi zrodil v hlavě plán! Vybudovat si v Sims 2 svoje vlastní městečko. Samozřejmě se vším všudy! Se školou, fitkem, trhama, obchodama, sídlišťma, moderní a starou zástavbou, parkama a tak dále a tak dále. Stáhnu tedy ještě několik nutných downů, aby výběr na budování měst byl bohatý a pustím se do toho. Všechno to bych pak chtěla foto dokumentovat na tento blog, ale také i na blog, který mám s pár lidma čistě o Sims :). Máte se tedy snad na co těšit, pokud vás to aspoň trochu zajímá ;D.

A já se s váma zas rozloučim - JDE SE STAHOVÁÁÁÁT!

Foto - google XD (fakt mi připadá blbý udávat google jako zdroj :D) 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Do you know who I am? IDIOT! maude 06. 06. 2011 - 22:32
RE(2x): Do you know who I am? IDIOT! damn-girl 06. 06. 2011 - 22:41
RE(3x): Do you know who I am? IDIOT! maude 06. 06. 2011 - 23:05