Going to school tomorrow.. CHMP

8. červen 2011 | 20.42 |

 Zítra mě čeká pohovor v mojí budoucí škole. Abych řekla pravdu, vůbec se mi tam nechce. Mám z takovejhle věcí děsný nervy... doufám teda, že se mě na moc věcí psát nebudou. Prostě s mamkou podepíšem smlouvu o školnym, řeknou nám základní důležitý informace a propustěj nás :-D. Musim si hlavně připravit důkladnou řeč o tom, kdyby se mě náhodou zeptali, proč zrovna chci studovat na této škole a co mě k tomuto oboru vede :-D. 

Pokud bych měla mluvit o zítřku, tak kromě toho pohovoru a čtení Harryho nemám vůbec nic v plánu. Zajímavé, když jsem chodila do vzdělávacího ústavu, nadávala jsem málo času mám a teď, když čas mám nic se mi dělat nechce nebo na to nemám náladu. Vysvětluju si to jen jednim aspektem - asi jsem se po maturitě zbláznila a jsem padlá na hlavu. 

Co bych sem ještě dnes měla psát? Hmmmm. Vůbec nic mě nenapadá. Vídite! Jsem prostě padlá na hlavu! 

Včera jsem napsala všem budoucím majitelům, že příští víkend si již mohou vyzvednout své ratolesti. Odepsali mi jen dva. To fakt nnechápu. Nic proti, ale na takovou zprávu mi přijde slušný odepsat aspoň to pitomé "OK". Nebo snad ne? Takže pokud se neozvou do příští středy hodlám jim telefonovat. Od čeho ty lidi na planetě jsou, když neumí odpovědět ani na jednoduchou otázku.. teda né otázku. Prostě nějak reagovat na danou informai. 

Tenhle článek je dneska prostě o ničem. Tudíž se raději rozloučím. Mějte se famfárově a zítra mi drtže palce! ;D

Foto z DA od onixa

EDIT (dejme tomu, že jsem si to nemohla odpustit xD):

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Going to school tomorrow.. CHMP maudě 08. 06. 2011 - 21:27
RE(2x): Going to school tomorrow.. CHMP damn-girl 08. 06. 2011 - 21:50
RE(3x): Going to school tomorrow.. CHMP maude 08. 06. 2011 - 21:56
RE(4x): Going to school tomorrow.. CHMP damn-girl 08. 06. 2011 - 22:05
RE(5x): Going to school tomorrow.. CHMP maude 08. 06. 2011 - 22:44