Night for museums

10. červen 2011 | 21.33 |

 Zítra nás s maude čeká Muzejní noc. Moc se naní těšim :). Obě chceme kouknout do muzea kávy, MHD a židovského muzea. Taktéž by se mi líbil Pražský hrad, ale ten je v tuto noc prý vždycky totálně narvanej. To víte.. nemám v tom tak širokej rozhled. Tento ročník pro mě bude první. Hrozně moc se těšim, chtěla jsem na tuto akci jít už několit let a až teď se to konečně povedlo a ještě s fajn doprovodem, nevydržíme nemluvit snad ani minutu :-D. 

Taky bych se ráda pochlubila se svým studiem. Prošla jsem a jsem přijata na VOŠ cestovníhu ruchu v Praze na Ortenově náměstí :). Pohovor nebyl nijak náročnej, jenže to bych nebyla já, kdybych z toho neměla strach. Pohovor se ale povedl víc než dobře, jelikož pani poté pravila, že na mém projevu je opravdu vidět upřímný zájem o studium :). 
Zvolila jsem si tyto následující jazyky angličtina, němčina a španělstina. Koncem srpna mě čeká čeká jeden a půl denní seznamovací pobyt. Ach bože, jak já tyhlety seznamovací akce krutě nesnášim. Spíš mě to odradí než přiláká a srazí mi to sebevědomí, protže já prostě se neumim bavit hned od začátku :/. Dřív to bylo s mojí komunikací rapidně horší a postupem času se to dosti zlepšilo, ale stejně :/. 
Taky mamka říkala zajímavou informaci. Na chodbě stáli prváci a mezi sebou se tam bavili o tom, že pár z nich po Praze provádělo Američan a Australany. Hmm, z toho mám hrůzu už teď jestli mi v prváku šoupnout někoho ať ho provedu v cizim jazyku po Praze. To se na místě přiznávám, to tam asi nejspíš před skupinkou turistů omdlim z nervozity :/. Jo, jsem šíleně sebevědoměj člověk :-X. 
Na škole prý existujou ještě kroužky jazyka... jestli to bude bez nějakých zkoušek, které se započítávaj do prospěchu, tak chci jít na kroužek japonštiny :P. 

Za týden (17. 6.) budu už (snad) vědět, jestli jsem uspěla u maturity. To se ten tejden nedočkám, 20. 6. mě čeká slavnostní předání maturitního vysvědšení, v případě, že fakt odmaturuju. A 21 .6. do 28. 6. odlítám do Španělska 8). K moři se hrozně moc těšim =). Taktéž poprvé poletim letadlem (mamka taktéž), na to jsme ohromně zvědaví jestli ro zvládnem bez zvracení xD. 

A teď si jdu opět doposlechnout Linkiny... to CD a Thousand Suns je vážně boží! Užívejte víkend!

Foto z DA od Teigiser

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Night for museums anwi 10. 06. 2011 - 22:15
RE(2x): Night for museums damn-girl 10. 06. 2011 - 22:57
RE: Night for museums makynka 11. 06. 2011 - 11:45
RE: Night for museums anwi 11. 06. 2011 - 13:56