Hmmm :D

17. leden 2011 | 21.44 |

No, prostě jsem nemohla přijít na to, jak pojmenovat článek. Ignorujte to tedy XD.

Mimochodem, musím se vám pochlubit. Dnes nám rozdal písemky z té pololetky z matiky. Po nějaké době přišel ke mě a povídá mi "Já si všiml, že jste v té pololetce opravdu zabojovala a opravdu to byla moc dobrá písemka, rozhodl jsme se tedy, že za ten super výsledek a za tu snahu vám dám na vysvědčení 3." Ty vado! A já bojovala od 4 a teď mi dá 5. Nevěřim tomu ještě teď a vyrazil mi tím dech. Jsem opravdu šťastná 8).

Ze školy jsem šla o dvě hodiny dřív. Proč? Na 16:30 jsem totiž byla objednaná ke kosmetičce a školu jsme měli do 15:15 a to bych v žádném případě nestíhala. Co se týče kosmetičky, bála jsem se, že jak vylezu budu mít rudej xicht :D. Dopadlo to tedy o hodně líp, ale nějaké červené ťuflíky na čele ještě mám, takže přisahám, že jestli to budu mít ještě zítra ráno, TAK NEJDU DO ŠKOLY :/! Ta hodina byla vcelku příjemná, s tou paní se opravdu dobře povídalo a to rozmazávání všech těch krémů bylo příjemný, div jsem tam neusla XD. Dále jsem se dozvěděla několik důležitých typů na hezčí pleť. Krémy (na noc a na den) oddalují vznik vrásek a pudr není nic špatného (jak jsem si myslela), ale zabraňuje vniknutí smogu a ostatních ošklivých věcí do pórů = asi vím co budu shánět XD. Už jsem se setkala s názorem, proč se budu patla ve 20 letech s krémama na xicht, ale já vážně odmítám mít začínající vrásky už někdy v 25 letech :/ a jemný pudr (né nějaké kytování XD), taky ničemu neuškodí no a proč tedy né, že? :) Taky mám vytrhané obočí a musím říct že pěkné, nemám nějaký úzký oblouk ohavný, ale mám to pěkně upravené a vypadá to přirozeně 8).

Zítra bych měla s mamkou navštívit ten bazén. Celkem se těším. Ten pohyb mě vážně baví. Člověk s eu toho nádherně odreaguje, odpočine si, příjemně se unaví = příjemně a rychle usne.

O špatném usínání v poslední době jsme tady taky chtěla mluvit. Nikdy jsem s usínáním neměla problém, ale posledních 14 dnů? Hmmm, ale vyřešila jsem to. Meduňkový čaj je dobrý na spaní, tak tedy si ho každý večer zase budu dělat s medem. Minule mi to pomohlo :).

Co maturitní četba? Opět jsem pokročila. Saturnin už je přečtěný, vrátila jsem ho dědovi a vypůjčila si Ostře sledované vlaky od Hrbala a Stařec a moře od Ernesta Hamingwaye. Zrovna čtu Stařec a moře. No, vlastně se to čte dobře a vlastně mě to i baví :). Ikdyž, co si budeme povídat? Strašně moc se těším až dočtu všechnu maturitní četbu, odmaturuju a koupím si set knih Harryho pottera a všechno to přelouskám 8). To mě přivádí k dalšímu plánu po maturitě :D. To už bude nový notebooka na něm Sims 2 + hromada času několik měsíců = budu neustále hrát simíky! A budovat to město! Uplně se na to klepu!

To je asi zase tak vše, co jsem vám chtěla říci. S matematikou jsme se pochlubila a teď můžu jíti XD. Mějte se tedy ;) a zítrááá ;)

Foto z DA od Apofiss

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Hmmm :D k. 18. 01. 2011 - 19:01
RE: Hmmm :D damn-girl 18. 01. 2011 - 19:34
RE(2x): Hmmm :D k. 19. 01. 2011 - 15:04
RE: Hmmm :D mixx 19. 01. 2011 - 18:13
RE(2x): Hmmm :D damn-girl 19. 01. 2011 - 18:51