What title?

14. červen 2011 | 22.16 |

 Ani nevim o čem bych dneska přesně chtěla mluvit, ale prostě se mi chce psát. Znáte taky takovejhle pocit? :-D Právě mě tady otravuje Anni, chce ven. To pujde těžko, když venku leje jak z konve. No co... j to za chvíli přejde. Doufejme.

Možná už zítra bych s eměla dovědět výsledky maturit a taky jdeme odpoledne s maude so Starbucksu. Maj tam teď v určitou hodinu o 50% zlevněný frappéčka, tak proč to řádně nevyužít :-D. 

Nějak tady upadám do stereotypu. Je to děsný. Ráno vstanu... vždycky kolem 8 ráno, nasnídám se, pomůžu s něčim mamce do práce pak se totálně nudim (nudu zahánim Harrym)... čekám až odbije 14:40, protže v tenhle čas mi na Nově začíná můj nejoblíbenější seriál - Gilmorovy děvčata. Teď nevynechácá ani jeden díl, jelikož tam je můj velice oblíbený Jess nebo-li Milo Vertimiglia :D. Teď budu mluvit jak puberťačka, ale ten chlap je opravdu pěknej 8). Nehledě na to, seriálový Jess splňuje vzhledově i chovánim víc jak 90% nějakého vysněného budoucího přítele jelikož zvenčí vypadá jako hajzlík, ale opravdu uvnitř to je hodnej a obětavej kluk no a takový já ráda :-D. 
Odpoledne taky někdy občas zajdu někam či s někym ven a večer už je zase opět stejnej :/. Uklidňuje m to, že za týden budu ve Španělsku u mořeeee 8). 

Dneska jsem si koupila jedny šaty na léto, bílé. Toho oblečení mám teď nového víc, takže se s tim tady hodlám pochlubit, ale nejdřív se to musí vyfotit že :D. 

Dále se opět zvyšuje moje nesnášenlivost k lidem jelikož s jedněma lidma domluvit se na tom jestli chtěj 3 barevnou kočičku nebo ne je víc jak nadlidskej výkon! V neděli jsem jí volala jestli kočičku chce nebo ne, jelikož jejich kočka mrouská tak neví. Takže jsem jí řekla, že jí nechám rozmyslet, ale ať mi určitě do neděle zavolá jelikož to vážně potřebuju NUTŇ2 vědět. Myslíte, že mi do dnešního dne třeba napsala jen pitomou smsku? NEEE! PROOOČ??? Takže jí zejtzra hodlám volat a ať teda nečeká další nějakou mojí milost, protže ta už nebude a mě s nima přetekly nervy :/. Nesnášim, když se člověk neumí ozvat a člověk ho o to prosí :/. 

Trošku jsem se tady teď vyvztekala a je mi trošičku líp.  Mějte se tedy pěkně a dobrou noc ;). 

Foto z DA od immortalFrog

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: What title? s-a-r-i-k 14. 06. 2011 - 23:25
RE(2x): What title? damn-girl 15. 06. 2011 - 10:54
RE(3x): What title? s-a-r-i-k 15. 06. 2011 - 11:04
RE(4x): What title? damn-girl 15. 06. 2011 - 11:43
RE(5x): What title? s-a-r-i-k 15. 06. 2011 - 12:31