Gilmore Girls

15. červen 2011 | 14.37 |

 Tak jsem se rozhodla, že si stáhnu všechny díly Gilmorek. Bude to docela fuška vzhledem k 7 epizodám s tím, že v každé epizodě je 22 dílů. Ale já to zvládnu! :-D Nějak mě ten seriál polhtil :-D. Ne... já ho mám vážně ráda, je to můj nejoblíbenější seriál co znám a vlastně ho mám raději než The O. C. (OC je taky skěvelj seriál :P). 
Díky moři neuvidím dobrých 7 dílů, takže tady předběžně stahuju zrovna ty, které v tom týdnu neuvidím. 

Co je v plánu dnes odpoledne? Kolem 17 h bych měla s Maude vyrazit na kafe a nevim, jestli si dám karamelový frappé a nebo frappé ze zelenýho čaje a malin. Já vim, chtěli byste moje starosti :-D. Taky jsem si dneska ráno byla vyzvednout pas, tudíž můžu ze Španělska jet na denní výlet do Maroka 8). Ani nevypadám na fotce na pasu jako idiot nebo blbec z čehož mám radost :). 

Jsem vám sem chtěla ještě neco hodit :-D. Budou to dvě videa... jedno video obsahuje song, který hrál včera v závěrečné scéně seriálu. A to druhé video? Nooooo :-D. Můj oblíbenec z Gilmorek totiž hraje v jednom videu od Fergie (Big Girls Don´t Cry), takže bokud si budete chtít fešáka prohlédnout jak vypadá, tak vám tady dám možnost xD. Tudíž.. jde se na videa :). 

EDIT (14:33) - PŘED PÁR MINUTAMA JSME SE DOVĚDĚLA, ŽE JSME ODMATUROVALÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Gilmore Girls k. 15. 06. 2011 - 15:39
RE(2x): Gilmore Girls damn-girl 15. 06. 2011 - 22:01
RE: Gilmore Girls mixx 03. 07. 2011 - 17:48