Starbucks with Maude again!

17. červen 2011 | 22.12 |

StarTenhle týden má Starbucks speciální akci - dejte si frappéčko dle svého výběru (chuť, množství) a budete ho mít o 50% levnější. No a jelikož my s Maude jsme blázni do Stáru, tak jsme toho dneska museli využít! Vlastně jsme to jednou už využily (ve středu) a taky ještě jednou využijem (v neděli). Ve středu já měla krémový karamelový a Maude měla krémový jahodový. Dnes si dala krémový karamelový a já měla krémový vanilkový. Oboje bylo výborný a taktéž to bylo krásný zakončení dnešního večera. Během dnešního dne jsem nic moc nedělala. Sjela dokoupit věci kočkám a poté čučela na Gilmorky, ehm :D. 

Už máme doma jen dva kocourky a zítra si odnesou kolem půl 10 ráno černobílého. Bobíšci, hrozně rychle ten čas s nima utekl a oni jsou najednou velký a jdou pryč, ale s tím se člověk musí smířit a čím dřív, tím líp. 

Vlastně jsem vám zapoměla říct, že asi ze samýho strachu přestanu cestovat. Jelikož ve středu, když jsem jela v tramvaji jí jeden kravaťák, kterej očividně neumí čumět do zrcátek naboural. Takže tramvaják nás všechny vysadil. Dneska odpoledne se něco prapodvnýho dělo s autobusem, a když jsem dnes jela vlakem s Maude domů, tak ten vlak za jízdy na kolejích po něčem skočil. Nějakej vtipálek asi zkouší, jak vlak může vykolejit, protže prý po něčem skočil už odpoledne. Fakt dementni ty lid! :/

A já tady zas skáču od jednoho k druhýmu.. chjo :/. Jak se jinak mám? Znuděně. Poté co jsem zjistila, že jsem úspěšně odmaturovala nevim do čeho píchnout. Navíc jsem poslala své kámošce před týdnem a něco do nemocnice dopis, který se doručil a doteď mi nepřišla žádná odpověď a mě to celkem dost mrzí :(. No co se dá dělat.. asi s tím těžko něco udělám. 

Plány na zítra? Hned potom, co si pán vyzvedne kotě vyrážím s mamkou a taťkou do Hradce Králové na motorky, aspoň tak jsem to pochopila :D. Takže bude výýýlleeet :P. Mám ráda výlety :). 

Nějak na mě jde únava a já tady stejně breptám nesmysly a motám to dohromady a měla jsem připraveno tolik věcí co vám musim povědět a polovinu jsem jich zapoměla. To jsem celá já! Měla bych se zastřelit! Tak já zas mizim, přeju vám vydařený víkend :).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Starbucks with Maude again! maude 18. 06. 2011 - 12:50
RE: Starbucks with Maude again! anwi 18. 06. 2011 - 15:57
RE(2x): Starbucks with Maude again! damn-girl 18. 06. 2011 - 18:00
RE(3x): Starbucks with Maude again! maude 18. 06. 2011 - 21:25
RE: Starbucks with Maude again! mixx 03. 07. 2011 - 17:54