School-leaving certificate tomorrow!

19. červen 2011 | 21.10 |

cake4Zítra od 13:00 h mě čeká slavnostní předání maturitního vysvědčení. Jsem vážně zvědavá jaké budu mít oznámky a ještě více díky tomu, že se mi před pár dněma zdálo o 3 z AJ a 2 z CJ. Poté jdu na rozlučku se třídou ze střední. Ty maturity byly celkem masakr, protže nás ty testy psalo 24 lidí a udělalo to jen 9 lidí, mezi kterýma jsem i já :). Je mi těch lidí, co to neudělali hrozně líto a taky o to více, že mezi ty neúspěšné patří i pár mojich kamarádů :/. Ale oni to zvládnou v září! Já jim věřim! 
S mýma všema známkama vás ale hned zítra neseznámím, protže to nestíhám a v úterý ráno odjíždím s mamkou na letiště a letíma na týden do Španělska. Pokud byste se chtěli kouknout na mapě kde, tak na tom nejdolnějším cípu Španělska co to jen jde :-D. Budu mít foťák s sebou samozřejmě (sice jen digitál), ale fotky prostě budou :). Trošku se bojím letadla, jenže to asi každý, koho čeká první let takovým strojem xD. 
Jen co se vrátím, tak popovídám o dovolené a přidám fotky a taktéž vás seznámim s výzem :-D. 

Také už mám zprávy o dvou kočičkách co jsme darovali. Zrzavá čičinka má jméno Elsa, v novém domově se skamarádila už s jednou kočkou a také ale mrška kouše kabely a roztrhala jim už jedno povlečení. Prý je to malej ďáblík, což je poznat dle toho co jsem psala :-D. Měla jsem radost z paní, jelikož se nezlobila a řekla, že to ke koťátku prostě patří :). 
Tříbarevná slečna má taky kamarádku, ale zatím na ní syčí.. ona si zvykne, jen co chceš čas :). Její roční kamarádku mají ti lidé už rok a je taktéž 3barevná. Paní nám ukazovala její fotky (té roční) a je nádherná :). Kočička, kterou jsme jim darovali se jmenuje Wendy, to jméno se mi pro ní hrozně líbí :). Její páníčkové pracují v jednom nákupním centru odtud (cca 10 minut cesty MHD) a říkali, že pokud budeme chtít můžeme se v jejich krámu kdykoliv stavit a poptat se na kočičku - to si piště - já toho využiju! :) Wendy byla pochválena za to jak pěkně papá a je hrozně hodná :). O černobílém, kterého si odnesli včera nevím nic, zprávu už jsme psala, tak uvidíme co odepíšou :).
A posledního zrzavého kocourka si odnesou zítra ráno. Je mi ho hrozně líto, jelikož je hrozně smutnej jak už tady nemá ani jednoho sourozence a je tady prakticky sám :(. 

A když jsme u těch koček. Dneska jsem byla s mamkou nakupovat. Jak jsem na ní čekala u jednoho stojanu všimla jsem si předmětů s obrázkama psů a koček. Bylo u nich napsáno "Koupí tohoto výrobku přispějete na ochranu zvířat". Ani chvilku jsem nepřemýšlela a vzala si podtácek s kočičkou a mám z toho dobrej pocit, že jsem pomohla :). 

Také jsem dneska pekla. Dělala jsem šátečky z listového těsta plněné šípkovou marmeládou. Jsou výborný a už skoro nejsou :-D. Zbylo mi těsto - udělala jsem takový 4 bobečky s jahodama :-D.

A to už je vše. "uvidíme se v úterý" v příštím týdnu. Mějte se krásně ;) 

Cat19

Cat18
Nejspíše poslední, mnou vytvořené fotky tohoto krasavce, pro kterého si zítra ráno paní přijde. No řekněte, že se tváří smutně? :(.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: School-leaving certificate tomorrow! maude 24. 06. 2011 - 16:30
RE(2x): School-leaving certificate tomorrow! maude 24. 06. 2011 - 16:31