Rock For People!

2. červenec 2011 | 22.04 |

Rock for People logo Už jsem se dočkala už je to tadýýý! Zítra vyrážím s Maudí na Rock For People. Můj sen se plní a já tam budu! Vždycky jsem chtěla zažít atmosféru tohodle festivalu :). A kde jinde taky uvidíte tolik světových kapel jako právě tady? Možná na zahraničních fesťácích, vlastně určitě, ale v ČR pouze na RFP. Takže tady až do středy nebudu. Vlastně ofic. to je již od dneška, ale nic zajímavýho tam neni, tak na co tam jezdit? :-D. Zítra nám kolem 10 ráno odjíždí vláček směr Hradec a pak už jen zábava :). A na co se tam vlastně těším? Na My Chemical Romance, US Bombs, Nightwork, UDG a Paramore a určitě se mi tam ještě něco zalíbí :). Jen akorát s tím počasím to na ty dny nevypadá moc slavně. Co se dá dělat že? :-D

A co jinak provádím? Skuhrám, protože sestři je asi znovu opět v nemocnici a už jsem psala několikrát jestli fakt abych se aspoň trošku uklidnila a byla si jistá jenžemi furt nikdo neodepsal. Takže prosím telefoneeee, blikni se správnou sms, kterou potřebuju dostááát :/.

Taky poslední dva dny většinu času trávim nad Sims 2. Dokonalá hra, občas si dáte pauzu, ale ona nikdy neomrzí úplně a to na ní tolik miluju :). Až dostanu zpátky kabel k foťáku vyfotím své poslední kytí přírustky v pokoji a ukážu vám je :). Za maturitu jsem od jednoho dědy a babí dostala žlutou orchidej a taky řetízek z bílého zlata s přívěskem K (dle mého počátečního písmena ve jméně :). Tohlec na krk už jsme si přála hrozně dlouho a samozřejmě, že vám to taky ukážu :).

A dálo by se říct, že moje hlava si vyplodila novou přezdívku. Nejdřív jsem přezdívku CarolC používala jen jako přihlašovací jméno na lookletu, ale poslední dobou se mi to líbí víc a víc a víc se s tim stotožňuji :). Takže CarolC... či damn-girl :-D. Zníte vlastně looklet? Bezvadná stránka na které se můžete i nemusíte registrovat a poté si vyberete modelku a tvoříte jí outfit. Je tam vážně moc možností a vážně mě to baví :). Já tam mám založený účet, protže v tomto případě si své práce můžete uložit na svůj profil a komentovat práce ostatních "návrhářů". Samozřejmě, oni vám práce také komentují pokud chtějí. Můj profil, pokud o to máte zájem najdete zde - http://looklet.com/user/764348/looks

A to je zas vše :-D. Mějte se tady těch pár dní krásně... pokud razíte na RFP, tak si ho samozřejmě užíte. Mmmmm, kdo z vás tam razí?

                                                                                                         Pááááá....  UŽÍVEJTE PRÁZDNINÝÝÝÝÝ!!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Rock For People! anna jade 02. 07. 2011 - 23:57
RE(2x): Rock For People! damn-girl 03. 07. 2011 - 00:10
RE: Rock For People! s-a-r-i-k 03. 07. 2011 - 00:00
RE(2x): Rock For People! damn-girl 03. 07. 2011 - 00:12
RE: Rock For People! mixx 03. 07. 2011 - 17:40