Killjoys make some noise!

7. červenec 2011 | 21.13 |

A jaký že byl Rock For People? Byl naprosto dokonalý! Nebudu to tady nijak víc vypisovat, jen povím jaké byli kapely :-D. Začneme u U. S. Bombs. Jak jsem tady říkala, viděla jsem je před pár lety a hodně se mi líbily, těšila jsem se teda na ně. Jenže když se někdo těší, tak to většinou nedopadne a tady to taky nedopadlo. Bylo to strašně hlasitý i z několika desítek metrů, moc uřvaný, moc nudný. Spíš randál než hudba. Nevim čim to je... buď jsem z toho punku vyrostla nebo opravdu nevim. Asi jsem vyrostla, je fakt, že teď raději melodičtější věci než punk :-D. (nebude to popořadě ok? :-D)


Stejně tak jsem se těšila na Paramore. Několik písniček mám od nich ráda, a tak jsem byla zvědavá jak hrajou live. Nebylo to v podstatě dobrý, ale ani to nebylo něčim úžasný. Prostě průměr. Rozhodně jsem od frontmanky a její kapely čekala mnohem víc.

Kate Nash? Tak na tu jsem tam vůbec nejela, ale byla naprosto úžasná. Občas jak posedlá ďáblem, ale zpívala sakra dobře. Její show byla energická a zábavná. Těšila jsem se tedy až si doma pustim studiovky, ty však tak dokonalé jako živáky nejsou. No co nadělám.

A vo říct o Sum 41? Energická show, nečekala jsem, že se mi budou tak líbit. Dokonce na konci zahráli mou oblíbenou In Too Deep. Nedostala jsem se doma ale ještě k tomu, abych si pustila ty jejich songy i tady. K tomu se však dá dopracovat :-D.

A teď o Nightwork. Na jejich celý koncert jsem nebyla. Byla jsem tam jen na pár písniček. Byli dobrý! Jak řekla maude "Na Dykovi je vidět, že je herec." On se totiž hýbat fakt umí a ani nezpíval falešně což mě opravdu potěšilo :). U Nightwork se dostavilo to, co jsem čekala. Žádný zklamání :).

Wombats a Bullet For My Valentine. Utrpení :-D. Wombats děsná nuda jakou jsem nikdy víc nezažila :-D a Bullet For My Valentine bylo utrpení pro moje sluchovody, protže muzika jako je jejich opravdu nepodporuji. Nemám jí ráda :-D. Pokud se ale někomu líbí, tak ať se líbí. Mně ovšem ne :-D. 

Na Sunshine se přiznávám, že jsem šla díky Tuzexovi (bassák) jelikož upoutal mou pozornost. Překvapivě však byli hodně dobrý! Takže teď shánim jejich CDs a díky jejich energickému vystoupení (komunikace s publikem nechyběla a to je +) hodlám jít i na další koncerty v Praze. Pokud mě tedy Maude vezme xD. 

Na Tatabojs jsem nechtěla vůbec. Maude a její kamarád Míra se ale moc těšili a šli hned dopředu k hrazení. Já je opustila a sedla si ve stanu na tribunu. Kdo by to byl řekl. Oni překvapili! Nevim jak hrajou studiovky, ale koncert byl vážně výbornej. To jsme teda od nich nečekala takovou show, to přiznávám bez mučení :-D. 

A už jsem konečně u svých aktuálních miláčku - My Chemical Romance. Před několika lety jsem byla na jejich koncertě. Řeknu vám propadák. Tudíž tady jsme byla moc zvědavá jak to dopadne. Nevim proč, ale čím víc se jejich koncert blížil, tím víc jsem se na ně těšila. Den D a hodina H konečně nastali a MCR vlítli na stage. Odstartovali to songem Na Na Na. Ovšem, el. proud selhal a vypadlo totálně všechno - od mikrofonů až po osvětlení. To se však podařilo spravit, ale vypadlo to znova. Díky bohu potom už byl koncert bez problémů. Jaký byl? NAPROSTO ÚŽASNEJ! Takovou energii, kontakt s publikem, emoce, čistej hlas (prostě jak má dle mě správnej koncert vypadat) jsem od nich teda nečekala. Takže teď nedělám nic jinýho než že poslouchám tyhle :-D. Ne vážně mě uchvátili :). Hodně se vyvinuli, Gerard vyspěl a jejich hudba se ani trochu nedá nazívat emem, ale je to kvalitní hudba s několika žánry najednou.
Poslouchat je, je uklidnění, zábava, potěšení. Díky RFP bych na tohle nepřišla takže jsem za to vděčná :).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Killjoys make some noise! maudě 07. 07. 2011 - 22:09
RE(2x): Killjoys make some noise! damn-girl 07. 07. 2011 - 22:24
RE: Killjoys make some noise! mixx 08. 07. 2011 - 14:18
RE(2x): Killjoys make some noise! damn-girl 08. 07. 2011 - 15:39
RE(3x): Killjoys make some noise! mixx 08. 07. 2011 - 16:44
RE(4x): Killjoys make some noise! damn-girl 08. 07. 2011 - 17:13