TOP 4 (8.7. 2011)

8. červenec 2011 | 20.48 |
› 

Asi se divíte proč TOP 4, když to normálně bejvá TOP 5. Jednoduché vysvětlení... nenašla jsem žádnou písničku, kterou bych měla v poslední době tak ráda aby z TOP 4 vzniklo TOP 5. Ještě varování.... kdo zrovna nemá rád MCR, tak ať ten článek snad ani raději nerozklikává! xD

My Chemical Romance - The Jetset Life Is Gonna Kill You: Jelikož CD Three Cheers For Sweet Revenge mi čím dál víc přirůstá k srdci a tenhle song z těch co jsem na tomhle CD neznala a líbí se mi nejvíc (znala jsem I´m Not OK a Helena) je právě tento. 


 


My Chemical Romance - Disenchanted: Jestli mě opravdu něco dostává nejvíc, tak písničky tohoto typu = pomalý a procítěný :).A taky, fráze "So I could watch all my heroes" je víc než dokonalá :P. My Chemical Romance - Vampire Money: Song, kterej mám rád už hodně dlouho. Je to rychlý a energický... a začátek Gee "How about you, Frank?" Frank "Ok, I´m there, baby." je prostě skvělej :-D. 


 Sunshine - Top! Top! The Radio!: Che :-D. Taktéž novej objev. Češi Sunshine... řekla bych (podle mě), že tato kapela patří k tomu nejlepšího co v ČR co se týče hudby máme. A tenhlec song má prostě skvělej refrén, já si nemůžu pomoct :-D. Líbí se mi na nich, že když je vidíte či posloucháte, dělá to na vás dojem, že jsou ze zahraničí :P. 


 


Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP 4 (8.7. 2011) mixx 09. 07. 2011 - 13:04
RE: TOP 4 (8.7. 2011) damn-girl 10. 07. 2011 - 16:19