Time For Romance

10. červenec 2011 | 16.17 |

 Člověk by si řekl - "Ježiši kriste, co ona to zas vymyslela za nadpis ke článku?" Jenže on tady není tak od věci. Proč? Už jsem na chatě, již od včerejšího odpoledne a je to tady více bezvadný. V případě, že tady jsem sama jako třeba teď, protože ostatní slaví dole na zahradě v chatě u tety narozeniny malého vzdáleného bratránka (upřímně doufám, že se z toho vyvlíknu a průpovídky jako "Je to slušnost tam na chvíli jít," mě opravdu nezajímají - oni mi taky nikdy nebyli na narozky a to jsem je prosila a zvala :-D) Jednoznačně je tady krásně. Doteď jsem proseděla na zahradě u stolu pod jabloní a dělala nákresy ke stavění (do Sims2), poslouchala hudbu a prošlypokoušela se kreslit (což se značně nepovedlo xD). 
Nějak se tady na mě valí na zahradě strašně moc inspirace což mi maximálně vyhovuje - to jsem potřebovala :). A v případě, že si pustíte k tomu přemýšlení dobrou hudbu je to ještě účinější :-D. 

Taky mám hroznou radost, neboť mi k svátku prošly dvě CDs. Do mé sbírky tedy přibydou dvě CDs MCR a to Three Cheers For Sweet Revenge (ten název je geniální! 8)) a I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love (taky geniální ale míň xD). Ano, fakt z toho mám radost. Nějak se mi tyhle dvě starší CDs od nich líbí víc jak The Black Parade a Danger Days :P. Ještě teda nemám origoš Danger Days (to si ale koupim a nebo to jistěj Vánoce xD) + by se mi taky líbilo nějaké jejich live DVD :P.

Už tady mám taky vyhlídnutých pár míst, která bych chtěla vyfotit. Kdo ví jak to dopadne, znáte moje focení xD = ze 250 fotek jsem spokojená s 5 :-D.

A teď zase půjdu kreslit a nebo popadnu ten foťák. Mějte se tedy krásně, užívejte prázdniny a já se brzo zase ozvu :). Buď to bude s fotkama a nebo ze Sims2 výtvorem (domem) - to vy máte rádi xD. MĚJTE SE ZATÍM! 

Foto z DA od Wilithin

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Time For Romance mixx 11. 07. 2011 - 11:28
RE(2x): Time For Romance damn-girl 11. 07. 2011 - 12:08
RE: Time For Romance anwi 11. 07. 2011 - 23:55
RE: Time For Romance anna jade 12. 07. 2011 - 00:05