Nom Nom 8)

28. červenec 2011 | 21.27 |

Máme na zahradě strašně moc blum a ještě víc jich je na stromě. Tipla bych to na milióny :-D. Jenže furt blumy jíst člověka samotný nebavěj. Teda aspoň mě ne, a tak jsem dneska přemýšlela co s tim. Nápad jsem poté odložila na svačinu. Teď se ptáte co jsem s těma blumama provedla že? :-D Nakrájela jsem jich pár na kostičky k tomu jsem nakrájela na kolečka jeden banán a celý to zalila bílym jogurtem a plná očekávání jak to bude asi chutnat jsem se do toho pustila.
A výsledek? No, můžu vám říct - větší ovocnou delikatesu jsem dlouho nejedla. Bylo to fakt výborný! Hodilo by se to dle mě i s jahodama, meruňkama, či nektarinkama. Pokud teda máte doma bílej jogurt a nějaký toto ovoce vřele vám to doporučuju, protže jak jsem již říkala, je to naprosto výborný!

Co jinak provádim během těchto dnů? Ani se neptejte. Strašim u Sims. Teda dneska jsem i myla kolo (podědila jsem kolo po bráchovi, ale fakt pěkný :)), sázela levanduli, sbírala ty blumy. K Sims mám špatnou zprávu. Jak se mi sesypal ntb, tak jsem přišla o slečnu Cooper, o které jsem zde měla dělat příběh. Takže to bohužel padá, ale já vymyslim něco nového. Po venkovních (již zmíněných aktivitách) jsem řešila problém s přepsanou poštovní schránkou v Sims, protže díky ní jsem nemohla vytvořit bytovku. To mi zabralo 4 hodiny, ale povedlo se 8). Bytovka je teď ve fázi výstavby a brzo vám ji ukážu ;D.

Mimo to už mám druhej den nějak zablokovanej krk. Zase s nim nemůžu hejbat do určitýho úhlu. Ovšem, ten přesnej úhel jsem ještě nezjistila abych se tomu vyvarovala a mazání mi nějak nepomohlo :-/. Možná, že kdybych se rozloučila se svym podivnym stylem spaní, tak by to pčešlo. Jenže mně se tak spí nejlíp :-D.

Co se týče knih, tak už dočítám 5. díl HP a už mám pujčenej od kámošky poslední dva. Možná bych to mohla sfouknout za ten týden dovolený :-D.

Mimochodem, moje závislost ohledně My Chem nadále pokračuje. Snad by se i dalo říct, že mi do života vnesli několik dobrých věcí. Nevim proč... od té doby co je znám se mi nějak líp vede :-D. Neni hodina, aby mi tady nehráli... tudíž veselo :-D. Mamka na to pravila, že tp je hrůza a naprosto nerytmický. Pch! K svátku jsem na vlastní přání dostala origoš Three Cheers For Sweet Revenge a I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love, The BLack Parade mám již několik let takže ještě dokoupit Danger Days :P. Možná ještě nějaký LIVE DVD :).
A v případě, že nemáte co poslouchat, tak doporučuju dvě CD. Od Sum 41 - All Killer No Filler a Screaming Bloody Murder. Obojí zní fakt dobře :-D. A mně se opět potvrzuje to, že když řeknu, že se mi něco nelíbí, tak s emi to po nějaké době líbit začne. Teda až na Derecka, to fakt nehrozí xD. Maude ví xD.

A tímto se s vámi opět loučím ;D

Foto z DA od Ancasyah

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nom Nom 8) anwiel 29. 07. 2011 - 00:59
RE(2x): Nom Nom 8) damn-girl 29. 07. 2011 - 11:16
RE: Nom Nom 8) anwiel 29. 07. 2011 - 12:33
RE(2x): Nom Nom 8) damn-girl 29. 07. 2011 - 13:41
RE: Nom Nom 8) anwiel 29. 07. 2011 - 14:00
RE(2x): Nom Nom 8) damn-girl 29. 07. 2011 - 15:33
RE: Nom Nom 8) anwiel 29. 07. 2011 - 23:29