Boring and rain

7. srpen 2011 | 15.20 |

Zdravím. Taky se dneska tak nesnesitelně nudíte jako já? Já asi umřu, opravdová nuda. Takovou jsem fakt dlouho nezažila. Navíc jsem měla jít na procházku což se nekoná díky dešti :/. Přemejšlím teda jak se zabavit, tudíž jsem si řekla proč nenapsat sem.

Za dnešek už jsem poslechla dvě CD, zahrála si Sims 2, který mě nějak nebaví, protže mi chybí nějaká inspirace na vybavování domu + bych taktéž potřebovala nějaké nové stranky abych na nich mohla stáhnout nějaký pěkný objekty. Taky přemejšlim, že bych mohla šáhnout po papíru a tužce, jenže jak se znám to akorát pak vzteky roztrhám jelikož se mi to nebude líbit. Tudíž pokoušet se kreslit mi přijde jaksi zbytečný :(. Mohla bych se kouknout na film.. .jo počkat... to by mě to nejdřív muselo bavit. Sledování filmů totiž nepatří k mým oblíbeným aktivitám.  A Harry Potter už je kompletně dočten. Jo, je to se mnou sakra těžký. Asi si pouklidim pokoj, to to by šlo.

Včera se mi povedla bezvadná věc. Anni skákala po balkoně a honila sršeň :/. To se mi nelíbilo, a tak jsem otevřela dveře na balkon a lákala jí domu, ovšem ta bestie mi mezitím vlítla do pokoje (ta sršeň). Vos se nebojim, ale tohoto jo... no co. Tudíž jsem letěla pro bráchu ať s tím kouká něco udělat :-D. Sršni se samozřejmě ven nechtělo, tak nezbylo nic jinýho než jí omráčit voňavkou a majznout časopisem. Po zneškodnění sršně jsem tedy nechala otevřené dveře z balkonu do pokoje. Hmmm... na balkoně si to ale po zdi vykračoval opravdu nechutnej pavouk = okamžitě jsem zabouchla dveře. Dostat se mi ta 8 nohá bestie do pokoje, tak přísahám že zešílim. Nesnášim pavouky :´(. 

Už jsem se vykecala :-D = jdu se mrknout na ten pokoj a pouklízet ho. Možná se během dne ještě ozvu. 

EDIT 1:

flowers

Tak už mám uklizenej pokoj i převlečený povlečení, tudíž se dneska bude spinkat krásně :). To ale neni to, o čem jsem chtěla mluvit. Vidíte tu fotku těch 3 kytek? To jsou moje ty obyvatelky pokoje rostlinného původu :-D. Ještě před rokem a půl jsem v pokoji ani jednu kytku neměla. Nějak se to ve mě zlomilo aq mám jich tady fůru :-D. Tyhle tři jsou moje nejoblíbenější :). Bambus je vypěstován poctivě z řezané kytky, uprostřed vidíte moje vysněný aloe (které jsem dostala od Maude :)) a napravo je kytka nejnovější, tedy žlutá orchidej. Tu jsem dostala od prarodičů z mamčiny strany společně s žetízkem za maturitu. Jo ten řezízek... ten jsem vám taky chtěla ukázat :-D. Tak ten příště :). Ještě mám v pokoji taktéž dva kaktusy a dracenu. 
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Boring and rain anwiel 07. 08. 2011 - 16:34
RE(2x): Boring and rain damn-girl 07. 08. 2011 - 16:42
RE: Boring and rain anwiel 07. 08. 2011 - 17:47
RE: Boring and rain maude 08. 08. 2011 - 16:41
RE(2x): Boring and rain damn-girl 08. 08. 2011 - 16:44
RE(3x): Boring and rain maude 08. 08. 2011 - 22:27