I´m cook today :-D

8. srpen 2011 | 11.31 |

 Za chvíli se chystám na vaření. Jen co rozmrazim kuřecí prsa, tak se do toho dám. V televizi totiž teď inzerujou reklamu jak si doma lehce udělat kebab nebo gyros, a tak jsem se rozhodla vyzkoušet to. Chtěla jsem si sice dělat gyros, ale na ten tady nemám krkovici... tudíž se pustím do kebabu. Mám k tomu i takový ty placky - fakt nevim jak se to jmenuje :-D. Není to sice nijakrozsáhlé vaření, ale aspoň mě to na chvíli zabaví. Hrozně se totiž nudim, úplně se kousám nudou a nevim co dělat :/. Možná potom budu tak hodná a ukážu vám jak to dopadlo, hehe :-D. Jo jsem ujetá, prostě mě tyhle věci z denního života baví fotit xD. 

Dneska bylo spaní fakt šílený. Buď se mi zdaj kraviny jako minule nebo horory, jako tomu bylo dnes v noci. Tentokrát jsem se ocittla na návsi na chatě, kde byla nějaká parta vězeňských trestanců na útěku. To by ještě nebylo tak horký, jenže se mučili navzájem. Opravdu nějaký popichování to nebylo... ještě teď mám před očima to torzo zkrvavenýho lidskýho a přesto stále živýho těla jak ho tahali za sebou. To tělo řvalo neskutečnou bolestí fakt děs. Úplně jsem v tom spánku cítila jak s emi zvedá žaludek a já potom tak byla nějaká raněná či co a snažila jsem se jim utéct... asi jsem neměla nohy nebo síly, protže jsme se plazila s velikánskou námahou po plotech a všichni na mě čuměli, ale nepomohli. Strašnej sen :/. Ještě teď mi je z toho blbě... prakticky jsem vůbec nesnídala. Ty rýžový chlebíčky s jogurtovou polevou a mlíkem se u mě opravdu nedaj považovat za snídani. 
A taky věřim tomu, že sny se nezdají jen tak. Tidíž moje děsivý sny se odrážejí na mojí "vynikajicí" náladě. Prostě jsem celkově taková přešlá, bez nálady a nic se mi nechce dělat. Sestra ozvi se konečně ať se mi ta nálada zlepší! Protože tohle mě ubijí, když nevím co se děje... mám strach :/. 

Jedno pozitivum by se ale našlo. Našla jsem celkem pěknou stránku, která mi snad pomůže se opět zdokonalovat v kreslení. Jsou tam celkem šikovné rady a pokud nebudu líná, tak s touto stránkou bych to mohla zvládnout. Najdete jí ZDE.

Tudíž já už zase půjdu... vařit a snažit si zlepšit náladu.

Foto z DA od the-seventeenth

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře