Today is better than yesterday

11. srpen 2011 | 20.39 |

MCRTak dnes byl lepší den než včera. Ani moc jsem se totiž nenudila. Dopoledne jsem dělala "potřebné" věci na internetu a poté mě čekal oběd s babičkou v čínské restauraci. V restauraci to bylo výtečný jako vždy. Babička si objednala kung-pao a já měla takový smažený kuřecí kousky v těstíčku s rýží a sladkokyselou omčkou. Moc dobrý! Snad to nejlepší co jsem zatím v čínské restauraci měla :). Kolem půl 2 jsem se opět navrátila domu, do 3 jsem bloumala různě po baráku a a uklízela šuplíky ve stolu. Našla jsem tam tento obrázek s MCR vlepený v jednom sešitě. Na tom koncertě jsem byla hehe :-D a díky tomu koncertu jsem je vlastně taky začala nesnášet a teď to je zase silnější než já :-D... mnohem silnější než já a já se tomu nebránim.. proč taky :). Kolem 3 odpoledne jsem se vydala na přední zahrádku. Napadlo mě to tam trošku vypejt od plevelu. Je to docela odpočinková práce musím říct + když jste u toho na sluníčku nemáte si prakticky nač stěžovat. Jenže asi po hodině mě vyhnal pavouk. Teda nevyhnal, ale prostě tam kde je pavouk nebudu já! :-D

K večeru jsem zahradu opět vyměnila za počítač a stavěla domek v Sims 2. Tentokrát né pro mě, ale na přání. Slečna z The Sims 2 fóra si přála postavit houseboat, a tak jsem se dala do stavení :). V brzké době bych jsem chtěla přidat nějaké fotky z nějaké své rodinky ;D. Taktéž mám v plánu konečně napsat článek o svých oblíbených blogách a taktéž už mám malilinko v hlavě dva články o svých dvou oblíbených knihách... možná vlastně třech :-D. To bude zase průlom na této stránce v blogování jelikož v rubrice o knihách neni ještě ani jeden článek a teď tam budou snad hned 3 :-D. Aby se z toho ta rubrika nesesypala :-D.

A víte co mě strašně štve? Photoshop! Chci tam v tom dělat věci.. mám ho stáhlej (CS3) jenže prostě nechápu ten princip. Neumim udělat avatar, lay... no prostě nic a škoda mluvit :-D. A nikde nemůžu najít tutoriály, kde to je vysvětlený jak pro debily xD. Nebo se mám smířit s tím, že tam budu vždycky umět upravit max. jas a kontrast? Kdo ví. Kdybyste o něčem věděli, dejte mi prosím vědět. Budu vám ohromně vděčná. Jelikož práce v Photofilteru už mě opravdu nenaplňuje a s tímto pro velkou změnu zase nic neumim xD. 

A já zas končím... a tady ještě 2 nové fotky mé malé Anni. Je krásná, já si prostě nemůžu pomoct 8). 

Anni1

Anni2

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Today is better than yesterday anna jade 12. 08. 2011 - 00:41
RE(2x): Today is better than yesterday damn-girl 12. 08. 2011 - 12:26
RE: Today is better than yesterday chiara* 12. 08. 2011 - 08:11
RE(2x): Today is better than yesterday damn-girl 12. 08. 2011 - 12:27