FUCKING WEATHER!

13. srpen 2011 | 22.15 |

 To podělaný počasí mi s prominutim kazí veškerý plány! Dneska jsem chtěla vyplejt opět kus zahrady a odpoledne vyjet na kolo aspoň na dvě hodinky. No myslíte, že se to povedlo? Ne, nepovedlo! Protže od dopoledne byly neustálý přeháňky. Fakt úžasný. Tohle je léto? Ne tohle neni léto! Ani náhodou! 

Konečně jsem se aspoň dokopala tady sepsat ty své oblíbené blogy. Aspoň něco v tom přípdě. Dále celej den poslouchám hudbu. Už mi tady hráli Sunshine, MCR a teď Billy Talent - sakra taky nezněj špatně :-D. Dalo by se to tudíž nazvat takovym hudebním dnem. A teď jsem asi hodnu projížděla veškerý fotky různých tetování. Nádhera. Obdivuju lidi, že se nebojí. Chtěla bych nějaký strašně moc. Vážně! Jenže se bojim tý bolesti :/. Mám dost nízkej prach bolesti což u tohodle neni nic dobrýho. Taky jsem našla dvě moc ošklivý fotky, ze kterech se mi udělalo dost na nic. Na té fotce jim dělal tetování někdo, kdo to dělal na koleni... dostali do toho infekci a rozhnisalo se to úplně do masa. Hnus všech humusů. Za takovohel práci bych sekala ruce (bez prominutí) a ty lidi bych asi mlátila, že si to jdou nechat udělat k někomu takovýmu :/. Jsem myslela, že normální člověk jde do slušnýho, již známýho studia.
Taktéž jsem dumala nad těma motivama. Nikdy bych si nenechala vytetovat něčí jméno. Fakt ne..snad ani svejch dětí :-D. Taktéž bych si nenechala vytetovat žádnej nápis nebo přezdívku (to má bývalý spolužák) na předloktí. To se i zdá jako naprostá blbost, nezlobte se na mě :-D. 

Taktíž jsem objevila novej song od My Chem. Neni na žádnym CD, ale je vážně skvělej! Jmenuje se Desolation Row. Je na to i klip. Kluci tam jsou oblečený ve stylu punkrock a hrajou jakoby na punkovym koncertě a pak na ně vlítne zásahovka a pozavírá je. Skvělý video a skvělej song. 

Foto z DA od kkart

K poslechnutí... My Chemical Romance - Desolation Row (eh..to video na vkládání zrušili.. tak vám to dám takto) - http://www.youtube.com/watch?v=FOuSxal8pf4

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: FUCKING WEATHER! iwettexd 16. 08. 2011 - 20:54
RE(2x): FUCKING WEATHER! damn-girl 16. 08. 2011 - 22:02
RE: FUCKING WEATHER! mixx 21. 08. 2011 - 11:01
RE(2x): FUCKING WEATHER! damn-girl 21. 08. 2011 - 14:16