Days are better with sport...

15. srpen 2011 | 13.04 |

 Áno. Již třetí den sportuju - jezdím na kole. Od minulého týdne jsem byla naprdnutá, že jen sedím a nehýbu se (podle toho taky kyne moje postava.. teda - teď už jí tu zatrhnu! :-D) a jelikož jsem teď podědila po bráchovi super kolo s odpružením předních vydlic a sedla, tak se naskytka skvělá příležitost hýbat se + tam mám teďka na sedle spešl potah, který změkčuje sedlo samotné... tudíž je jízda na kole pohodlnější. V pátek jsem tedy ze začátku strávila na kole 0,5 h. Včera krásné 2,5 h a dnes 1 h + počítám, že dneska na kole ještě někam vyjedu. Nějak mě to chytlo a opravdu mě to baví. Navíc mám ze sebe skvělej pocit a jsem dá se říct šťastnější. I ten den utíká rychleji a míň se nudim. Prostě to nemá ani jednu slabinu :). 
Asi se kouknu na internetu na nějaké cyklotrasy v našem okolí, protže jezdit člověka neustále po tom samém taky omrzí :P. A když už jsme u toho zdravého žití, tak se snažim necpat sladkým odpoledne, jím více zeleniny, více ovoce. Zatím mi to jde a nemám s tím žádný problém = jsem na sebe hrdá ještě víc :-D. Když mě nikdo nepochválí, tak se musím pochválit sama :-D. Teda jo, to lžu :-D. Mamka chválí, jsem hrozně ráda, že v ní mám nějakou podporu a jelikož jí taky baví jezdit na kole, tak mám o víkendu s kým jezdit hehe :-D. 

Nyní přeskočím k druhému tématu. Včera jsem našla super stránku, kde byly videa i pro úplně začátečníky o tom jak správně fotit a jak se to správně naučit. Vypadalo to vážně lákavě a jako něco, z čeho bych to pochopila. Ovšem.... ta radost mi dlouho nevydržela. Sledování na těch stránkách bylo totiž placené. Ehm :/. Vážně mě to s prominutím na*ralo! Musím tedy najít něco jiného. Tedy nemusím, ale chci! :-D

CVAK! Další téma! :-D Vera jsem viděla vážně skvělej film. Dávali ho na NOVA Cinema a jmenovalo se to Dokonalý trik. Byl to vlastně příběh dvou kouzelníků a jejich tajemství. Bohužel to neskončilo nijak vesele, ale po dlouhé době jsem viděla zase nějaký plnohodnotný film. Navíc ty obleky z toho 19. století! Krásný oblečení! Hlavně to pánský se mi líbí :). 

V poslední době jsem stavěla domky do Sim 2 na přání jako downloady. Jdu vám teď ty tři poslední ukázat :). 
ZDE - Najdete první domek. Neni to jeden z mých nejlepších domků co jsem kdy postavila, ale taktéž neni nejhorší. Je vybaven...

TADY - Si slečna z fóra přála postavit Houseboat. Já vím, že houseboat nemá pilíře, ale v Sims 2 to bohužel jinak postavit nejde. Nu, mohlo to dopadnout i hůř :-D.

ZDE - Je poslední domek. Hrozně se mi líbí ta zahrada, Mě totiž zahrady vůbec stavět nebaví, ale tady jsem jí chtěla udělat hezkou a myslím, že se i povedlo =o). Bylo by nelogický, kdybych při stavbě domku na stáhnutí něco z toho odflákla :-D.
Až postavím nějaké další, tak dám opět ukázat :). Taktéž mám ještě jeden plán, co bych zde chtěla prezentovat :-D... napadlo mě ty Maxis domky přestavět a přikrásnit rodiny a poté sem zde dát fotky jak vypadal domek před a po. Těch domků od Maxis je tam docela hodně, tudíž budu mít o zábavu postaráno a vy snad také :-D.

A teď když dovolíte... se rozloučím. Ještě jsem neobědvala, a tak jsu něco najít k snětku. Mějte s ekrásně a užívejte prázdniny ;D...

Foto z DA od oriontrail

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Days are better with sport... maydayberry®svetu.cz 15. 08. 2011 - 13:16
RE(2x): Days are better with sport... damn-girl 16. 08. 2011 - 09:16
RE: Days are better with sport... anwiel 16. 08. 2011 - 12:17
RE: Days are better with sport... mixx 21. 08. 2011 - 11:26
RE(2x): Days are better with sport... damn-girl 21. 08. 2011 - 14:15