Sport, Cats, Nails and MCR :-D

16. srpen 2011 | 21.08 |

fdTak vás tady opět vítám :-D. To sem ještě chodíte? :-D No ok :).. jsme jen ráda xD. Mimochodem, ta animace s Gerardem nalevo mě dneska neskutečně rozesmála XDDD a prý se ještě na konci rozsekal což tady ovšem vidět neni no :-D.

A ještě jednu věc mám k MCR xD.. já vim.. jsem s tim hrozná a otravná :/. Dneska jsem totiž koukala na LIVE DVD, tedy The Black Parade Is Dead (na Live On Murder Scene mám odpor koukat, protože tam jsou záběry Gerarda totálně na mol a to si vážně s radostí nechám ujít! :-D). No a mám z toho DVD několik poznatků :-D. 1) Gerard tam má hrozně potichu mikrák, tudíž ten zpěv kolikrát za těma nástrojema zaniká což neni dobrý! :-D 2) Působí tam na mě jako ještě pořádně nevyzpívané kuře :-D a 3) V těch kostýmech k The Black Parade musí bejt neskutečný ale vážně neskutečný vedro! :-D

Ke sportu - dnes jsem byla opět na kole 8). Zítra pujdu taktéž. Teda pokud bude kloudný počasí.. v dešti pujdu na kolo těžko. Pokud bude pršet, tak budu muset vymyslet doma nějakou pohybovou aktivitu, abych se hýbala :-D.

Včera odpoledne jsem se nudila, a tak jsem se rozhodla udělat zase jednou nový nail art :P. Výsledek se mi líbí.. je to takové jemňoučké a světle letní, i když letní počasí teda neni :/. Aspoň mi to trošku vždycky při pohledu na to navodí atmosféru léta což je fajn. Miluju totiž sluníčko a toho je teď bohužel minimálně! Taktéž tady mám jeden rozkreslený obrázek a jednu předlohu na nakreslení. Bude o ve stylu mangy. Tudíž se v nejbližší době těště na nějaký ten můj kreslící výtvor. Ta manga se mi kreslí docela dobře :). Je to vcelku jednoduché s předlohou. Sama bych to asi zatím nevymyslela, to se ale poddá :-D.

A závěrem zde zase pro vás mám jeden song a opět fotky mých čičiny :). Tentokrát tady bude jak Anni, tak i Hero :).  

Nailsab
Tady ta fotka mých nových nehtů :P

A zde čičiny 
Hero2

Hero1

Anni4

Anni3
Aneb jejich klasická spací odpoledne :-D


Yeees! MCR - I Never Told You What I Do For Living.. má oblíbená nyní :P :).. našla jsem stránku, přes kterou můžu dávat na blog tyto přehrávače..super :P

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Sport, Cats, Nails and MCR :-D iwettexd 17. 08. 2011 - 19:54
RE(2x): Sport, Cats, Nails and MCR :-D damn-girl 17. 08. 2011 - 19:59
RE: Sport, Cats, Nails and MCR :-D mixx 21. 08. 2011 - 11:30
RE(2x): Sport, Cats, Nails and MCR :-D damn-girl 21. 08. 2011 - 14:14