This night, walk the dead

17. srpen 2011 | 20.51 |

Ne, lepší nadpis mě vážně nepadnul :-D. Nemá to s ničim souvislost, jen to je můj oblíbenej úryvek z jednoho songu. Tak si řikám... má to vůbec cenu dělat nějaký nadpisy a obrázky, aby souviseli se samotným obsahem článku? :-D Kdo ví... dneska to neni souvislé určitě a uvidíme co příště. Dost ale od tohoto.

Co jsem dělala dnes? Ráno vstala... klidně posnídala, poté vyrazila na hodinu na kolo. Kolo mi začlo nějakým záhadným způsobem vrzat a tatík se na to dneska zapoměl kouknout :/. Asi si teda na zítřejší hodinovou vyjížďku pujčím mámino, protože to vrzání mě rozčiluje a kola se NEVZDÁM! :-D. Potom jsem přeparkovala auta a dala se do uklízení auta. Znáte to.. vyklepat koberečky, povysávat auto, utřít v něm prach. Na úklid auta používáme starej vysavač.. teda... používali jsme. Dokud mi ten kujón dneska neshořel a nevyhodil pojistky. Normálně se vypnul zasmrděl a šla z něj kupa kouře. Takže jsem dalších 15 minut šaškovala s domácím vysavačem a prodlužovákama. Na úklid auta si táta stejně večer stěžoval. Prej je to odfláknutý. Můžu já snad za to, že se to auto hned zapráší a neni na tom vidět výsledek? No nemůžu. Se na to taky příště můžu vykašlat :/. 

Poté jsem si ohřála oběd a po obědě se vydala do obchodu k místnímu vietnamu pro džus a nějakou tu zmrzku. Naštvali mě! Asi najdu číslo a pošlu tam za nima hygieniky, protože toto neni normální. Oni normálně tam ty šmejdi umazávaj data spotřeby a přepisujou je na jiný :-X. To je nehoráznost velebnosti! 

Dále ke sportu. Mámina kámoška chodí běhat... tudíž jdu zítra s ní a taky to vyzkouším. Určitě budu mrtvá do tří minut, ale za zkoušku nic nedám.. navíc.. běhání by mě bavilo. Pak bych mohla běhat sama, strčila bych do uší MP3 a prostě běžela. Jo, to by bylo fajn. Moc fajn :). 

So.. novinky z mého nudného života víte a já teď můžu zase jít xDDD

Foto z DA od TenOfSwords

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: This night, walk the dead anwiel 18. 08. 2011 - 09:01
RE(2x): This night, walk the dead damn-girl 19. 08. 2011 - 08:03