Today is for cocain :/

18. srpen 2011 | 22.03 |

Když to stojí za h*vno, tak to je den na kokain.. jak já řikám :/ xD. Né fakt. Už se nemůžu dočkat až půjdu spát. Včera jsem dostala sprda za auto od táty... dneska jsem dostala opět sprda od táty aneb můžu udělat 1000 věcí a stejně bude na každý něco blbě. Třeba dneska. Sprd za to, že jsem prodlužovák stočila na malý smičky a jak si to sakra představuju z toho udělat takovou vánočku. Vysvětlila jsme mu teda, že vzhledem k délce prodlužováku jsme to motala přes ruku a že teda opravdu nemám stejně velký předloktí jako on. Dostalo se mi zvýšené a nasrané odpovědi, že si tady snad příště udělá všechno raději sám. 

Takže já tady ještě z dobrý vůle uklidim auto, aby to nemuseli dělat oni, ale prostě tátovi se nezavděčim. Sakra! Mě už to snad ani nemůže srát... mě to snad už akorát ohromně mrzí.
Pak přišel večer. Další řev.. "PROČ SAKRA NEUKLIDÍŠ TEN VYHÁZENEJ KOČKOLIT OD KOČKY?!" Bylo tam zhasnuto.. nešla jsem tam, tak jak to mám asi vědět? On taky nikde neběhá a průběžně nic nekontroluje. 

Aby toho nebylo málo... měla jsem tady opět pavouka na stropě. Jak já je nesnášim! + mi do pokoje vlítla obrovitá sršeň, ze který mám prostě panickou hrůzu. 

Chci už jít spát... chci aby tenhle den byl prostě pryč. Opět nejhorší den za několik tejdnu. Jééé... já mám ale štěstí! :-X Já jdu... modlete se za mě.... moje nervy a nálada je někde opět úplně tam dole, kam já sama nedohlídnu....

Foto z DA od xSophanarox

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře