Tropical day

21. srpen 2011 | 16.45 |

 To dnešní počasí se opět projevilo, že není normální. Dneska nepršelo, ale za to bylo úplně tropicky. Vedro na padnutí :-D. To mě ale neodradilo a já i přesto počasí opět strávila hodinu na kole. Ovšem, to počasí v kombinaci se sportem mě totálně oddělalo a teď jsem dead, za dnešek mám vyčerpanou asi veškerou sílu. Možná si pujdu na chvíli lehnout :-D. 

Rodina už se mi vrátila domu z akce a táta to přehnal s alkoholem, teď se tady na něm bavím :-D. Má taky okno což je zábavnější než fakt, že mu je špatně  xD. A v případě mamčinýho vzpúomínání na různý události ze včéra to komentuje jen "Jo? To nevim." xDDDD Tady chodim a směju se :-D.

Mimochodem. Opět mě po dlouhé době naštvalo, že neumím dobře překládat, a tak jsme s ezase rozhodla s tím něco udělat. Začnu anglickýma dětskýma pásničkama :-D. Přijde mi to jako nejlepší volba. Chtěla bych se dopracovat k tomu, koupit si Kerrang nebo něco takového a bez slovníku ho jedním dechem přečíst. A taky chci přeložit The Umbrella Academy. Včera TUA našla na netu. Je to komix a nenapsal ho nikdo jiný než Gerard Way osobně. Vím o tom už delší dobu... jenže až včera mě napadlo se kouknout po netu jestli to tam není na stáhnutí, no a bylo :). První kapitolu jsem i ba dokonce našla v ČJ a ostatní si pak budu muset přeložit. 
Ještě jsem to pořádně nečetla.. neměla jsem na to čas. Hodlám to ale zmněnit dnes večer. 
A chci se ještě kounout po internetu jestli tam najdu nějaké jiné komixy, které by mě mohli zaujmout. Nikdy jsem se o tento styl umění nezajímala, tak je ten správný čas kouknout se tomu na zoubek a navíc jsem typ, který přečte prakticky všechno :). 

Chtěla jsem dneska opět něco nakreslit, jenže zatím nějak nemám síly. Uvidíme tedy v pozdějších hodinách. Dostala jsem i super nápad 8).  Chci si nějaké pěkné obrázky překreslit na tvrdý papír a pak si to třeba zarámovat a pověsit v pokoji :P. Taktéž jsme vám chtěla poděkovat za ty komentáře k mým obrázkům :).... dostávám tím chuť kreslit ještě víc než normálně. DĚKUJI VÁM ;). 

No a teď se přemístim... asi natáhnout :-D.

EDIT: Sakra! Kruci! Já to chci! Na ebay je celej komplet The Umbrella Academy. Awww! Chci to! Jenže nemám dostačující finance a sakra s dopravou do ČR to nevyjde ani na 1400! Tohle je pech! Moc velkej pech!

The Umbrella Academy Issues 1 - 6 NM - Complete - Way

Foto z DA od DleeKirby

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Tropical day mixx 26. 08. 2011 - 18:29
RE(2x): Tropical day damn-girl 26. 08. 2011 - 18:47