TOP 5

22. srpen 2011 | 11.00 |
› 

 Tak myslím, že je čas na nějakou tu mojí TOP 5. Jdeme tedy na to a dneska by tu nemuselo být ani tolik Chemiků, modlete se za to :-D ať si taky jednou poslechnete něco jinýho. No jo, se mnou to je v poslední době dost těžký xDD. Dneska bych z toho udělala takovej průřez co jsem dřív hodně poslouchala =o). Dos povídání, jdeme na TOP 5! 

 The Disillers - The Young Crazed Pilling

Jooo, The Distellers. Jednu dobu jsem je opravdu hodně poslouchala a musím říct, že pokud se jedná o punkové kapely, kde zpívá ženská, tak tahle kapela je v tomto směru jedna z mých nejoblíbenějších. Jsou prostě skvělý, chytlavý :).
 


 The Misfits - Scream

Bože! Řekněte, že nejsou skvělý! Jednu dobu jsem je vážně hrozně poslouchala a hrozně je žrala. Tohle je jedna z mých nej songů od nich. Refrén je skvělej! Vzpoměla jsem si na ní teď díky Chemikům, to přiznávám :-D... je to totiž Gerardova oblíbená kapela :-D. Ty jo, asi se k nim vrátim, po těch několika letech se k nim asi trošku vrátim. Jsou boží! 8)
 


 Gossip - Heavy Cross

Tak tahle zpěvačka z této kapely má podle mě úplně famózní hlas. Je radost pro mě takovej hlas poslouchat :). 


Dope Star Inc - I´m Overdriven


 

Jo i tenhle styl jsem poslouchala. To byla doba mých pseudodreadů. Sakra to byly super časy a tyhle s emi vážně líbej. Ten styl hudby neni špatnej :). Zkus od nich třeba ještě takovej Vyperpunk či Bang Your Head ;).
 


 The Unseen - Break Away

The Unseen! Taky skvělý! Ke všem těm tady mám teď chuť se k nim vrátit a zase je poslouchat a asi to vážně udělám a tohle nebude vyjímkou :).

Tak co? Oslovilo vás něco? 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře