Shopping centre :D

25. leden 2011 | 22.24 |

Dneska jsem s olkama + Michal lítala po centru. Prvně jsme navštívili půjčovnu šatů, ve kterých sháněla Lucka jednoduché olivové šaty a prostě nic. Mimochodem, byl tam vážně nádhernej hafan, cítil našeho psa a neustále s emazlil, takže zatímco oni koukali na šaty já hladila psa :D. Poté jsme se vydali tramvají a autobusem do obchodního centra v Letňanech. Prošli jsem hippie obchod, ve kterém jsme strávily snad dobrých čtvrt hodiny :D a vydali se hledat boty, aby už konečně Verča nějaké měla. No to si piště, že jsme prostě sehnali leda prd. Takže v 5 se naše cesty rozešli. Já se vydala domu jiným autobusem, doma jsem oloupala brambory a teď jsem zde.

A včera? Včera byl hnusnej školní den :/. Veru sháněla ve svém volném času dobré dva měsíce s místem na after party, když se vybral Mánes tak to všichni odkývali a během 10 minut přiběhla katka, a že tam teda nepujde, že se pujde do Retra. Takže s eteď dohadujem kam půjdem a neberou ohledy na to, že už bylo něco vynrané a nám tvrdí, že zase máme tu svojí z*urvenou seanci, přitom seanci vytvořila ona Kačka a cíleně se na nás otočila :/. Fakt nechápu proč chtějí do Retra, když Retro nemá ani jednu výhodu a Mánes má všechny :X. Jsem zvědavá jak to dopadne, ale nechci se podřizovat někomu, kdo kazí už domluvené věci a dělá to účelně. Proč účelně? Protože to odkývalala a pak najednou začla táhnout lidi na svojí stranu a na nás vyjíždí s tím, že jsme svině, které se neumí podřídit :/. Prý se rozhodne zítra, tak se uvidí. Dneska už to bylo lepší.

Jo, víte co jsem tozkoukala na internetu? Já už to znám dlouho, ale teď jsem si na to vzpoměla. Od neděle koukám na The O. C. a hrozně mě to baví. Skvělej seriál 8).

Co dnes ve škole? Ale, fáájn bylo, dvě nečekané písemky. Ze základů stavitelství mám 2 a z řízení jakosti 1 a to jsem se na to ani nekoukla XD.

Mimochodem, zítra mě čeká příjemně strávené odpoledne za přítomnosti Maude. V 1 máme zítra sraz před školou, tramvají vyrážíme na Václavské náměstí. Tam chutně poobědváme v KFC, projdeme se, dojdeme s ekouknout jestli maj ty pěkná jablíčka v Bille tudíž si je dyštak i zakoupíme, trošku s eprojdem a posléze navstívíme Starbucks abychom si pochutnali na lahodné kávě 8)- Moc se těšim, to bude zam mňamka a odreagování, prostě super! 8)

A teď už se pomalu chystám spát, dobrou noc tedy a děkuji, že jste mě zase jednou vyslyšeli! XDDD

Foto z DA  od Parun

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře