I´m damn girl!

24. srpen 2011 | 17.27 |

Já jsem lidi vážně neskutečný tele. Takový tele jako jsem já snad na světě ani neexistuje.

Dneska jsem dostala chuť odpoledne (před pár minutama na puding), a tak jsem se rozhodla, že si ho taky udělám (ano v tom teplu xD). V návodu pro přípravu bylo napsáno 1/2 l mléka, jenže mě se to zdálo málo, tudíž jsem tam dala o něco víc. Dávat tam druhý sáček s pudingem mi přišlo zbytečný. Dopadlo to tedy následovně,  puding nezhoustl a já mám šodó v mističkách xD. Byly tři, ale jedno už jsem teď snědla. Na chuť to je dobrý, ale prostě to je šodó a né puding :-D. To zas bude trvat dlouho, než se odvážím zase něco u kuchtit :-D. 

Teď k teplu :-D. Poslední dny mi teplo nedovolí strávit na kole víc jak půl hodiny, prostě to dýl nejde. Po příchodu domu mám vždycky div né zástavu, ale úplně se toho vzdát nechci. Jo, přiznávám, včera jsem na kole nebyla, ale za to jsem tady asi 20 minut skákala a běhala po schodech na Planetary (GO!) - MCR. To mi neudělalo opravdu dobře, takže dneska už takovou blbost nehodlám udělat. Na chvilku ale na kolo určitě pujdu, dřív jak před půl 8 to ale nebude :-D. 

Objednala jsem se opět ke kadeřnici... od začátku prázdnin jsme tam nebyla a dopadlo to tak jak dopadlo. Místo zrzavých pruhů mám blonďaté jak se to vymilo a přerůstá mi ofina, která mě štve jak mi mi padá do očí, tudíž jí neustále nosim sepnutou nějakou sponkou.  A co se týče mé práce v kavárně, tak tam budu chodit od dubna. Měla bych dělat dohromady jen jeden týden v měsíci od 3 do 22 h, což myšlim, že se dá úplně v pohodě prokombinovat se školou, navíc to je taková práce, že v případě, kdy bude kavárna volná a nikdo tam nebude, tak se tam můžu učit :). Pokud bude ale od dubna, znamená to jednu věc - až dostanu rozvrh, musím si začít hledat nějakou dočasnou brigádu. Snad něco najdu. Věřím tomuto - pokud člověk chce opravdu pracovat - práci vždy najde. 

A ještě na konec mého proslovu bych vás seznámila ještě s jedním fajn songem. Je to ten:


Ano Billy Talent a jejich naprosto perfektní Perfect Song. Miluju ho! A jsem vážně trapná s těma kecama o nenáviděných kapelách, protože ještě před rokem jsem řikala, že tuhle kapelu si v životě nepustim a teď mám v PC všechny jejich alba a dost často si je pouštim. Asi bych těch pitomejch keců vážně mohl nechat :/ :-D. 

Foto z DA od NyonyaSuharti

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře