MCR - tonight!

26. srpen 2011 | 20.49 |

Ahoj. Právě mám zapnutej internetovej BBC kanál a je tam přímý přenos z anglického Reading & Leeds festivalu.
Najdete ZDE jestli vás to zajímá a chcete se taky koukat. A čekám až budou hrát Chemici, tak jsem si řekla, proč nezkrátit chvíli napsáním na blog :). 

Jak se mám? Vcelku dobře, snažim se nemyslet na nadcházející školní čas :/. O tom tady ale nebudu víc rozmazávat, to si nechám až na tu správnou dobu xD. No a jinak je vedro jako vždy. Mezi moje poslední činnosti těchto dní patří snad neustálé sledování mého twitter a Deaviantartu :-D. Ty obě stránky jsem si v poslední době vážně nějak zamilovala :-D. Prostě mě to tam baví. Hlavně na DA mě hrozně baví prohlížet prácičky ostatních, který jsou vážně násherný 8). Slouží mi to jako inspirace a pak tam taky hledám předlohy na mé kreslení :).

Taktéž jsem dnes byla na Míráku ve výtvarných potřebách. Včera jsem si našla na netu na mapách kde to sídlí a dnes jsem se tam vydala pro dokoupení černých pastelek. Je to tam ale absolutní ráj a já mít peníze, tak to tam všechno vykoupím. Od pastelek až po fimo (se k terým si už jak dlouho chci vyzkoušet práci 8). Prostě úžasný místo. Navíc tam dělá příjemná paní a když jsme vlezla dovnitř hned se mě neptala co sháním a jestli něco potřebuju. Nechala mě tam v klidu šmejdit což naprosto miluju 8). 
A zítra (pokud bude hezky) jedu s mamkou a bráchou na sraz amerických aut. Na což se opravdu těším, protože staré Mustangy, Corvetty a Cadilacy MILUJU!  Ať je teda prosím pěkně bože! Vážně tě prosim! Už jsme tě dlouho neprosila o nic takže bys mi mohl zase jednou vyhovět!. 

A víc toho už pro vás dnes nemám. Takže já se jdu zase věnovat BBC kanálu a vy se mějte famfárově. Hmmm, dneska se tady nějak často zjevilo slovo "miluju".. xD

Foto z DA od WhereWeGoFromHere

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: MCR - tonight! iwettexd 27. 08. 2011 - 12:33
RE(2x): MCR - tonight! damn-girl 27. 08. 2011 - 16:08