Brother´s B-day and another things...

28. srpen 2011 | 20.29 |

 Jak se máte moji milí návštěvníci blogu? Já fajn, dneska brácha slaví 18. narozeniny a včera jsem byla na srazu amerických aut. Sraz byl naprosto úžasnej, miluju tam tu atmosféru, ty nádherný americký veterány. Nějakej můj takovej veterán je jeden z mých snů 8). Chtěla bych s takovým autem projet Road 66 8P. 

Dnešní oslava byla povedená. Akorát se nepovedl medovník - tedy narozeninový dort. Objednali jsme ho v cukrárně a po rozkrojení jsme zjistili, že jedna placka je PLESNIVÁ! Takže bylo po medovníku, zachránila to babičina úžasná roláda a zítra se jede medovník reklamovat. Doufám, že nám ho nahradí dobrým medovníkem, protže já na něj mám obrovskou chuť! :-D 
A taky mi půlka návštěvy pochválila mé mangy =). Jsem to nevydržela a musela jim to ukázat :-D. Je to možná chování předškolního věku, ale já prostě musela. Mám ze svých výtvorů obrovskou radost, vážně obrovskou :). Teď tady mám rozkreslenýho Mikeyho z MCR ještě se starou image, musím jít akorát vybarvit. Mohla by se tady tudíž ještě dnes objevit ;D. 

Právě tady poslouchám Billy Talent I., úžasný CD. Jako všechny :-D. Vážně úžasná kapela. Vryla s emi pod kůži a už nejde ven. Songy mají užasný a líbí se mi Benjaminuv hlas, takže to je jasný xD. 

Jinak se v mém světě zatím nic nového nezměnilo, a tak já opět teď odejdu... nejspíš dobarvit Mikeyho. mějte se krásně ;). 

Foto z DA od pandsnacks

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Brother´s B-day and another things... anna jade 28. 08. 2011 - 22:22
RE(2x): Brother´s B-day and another things... damn-girl 28. 08. 2011 - 22:41